Patentky


Colorsnaps PRYM Love Hearts 2

Colorsnaps PRYM Love Hearts 2

..Colorsnaps PRYM Love Flowers 2

Colorsnaps PRYM Love Flowers 2

Balenie obsahuje 30 kusov patentiek. Priemer: 12,4 mm..Colorsnaps PRYM nitovacia pomôcka

Colorsnaps PRYM nitovacia pomôcka

Pasuje na kliešte Vario - kód 390 900 Potrebné dokúpiť pokiaľ máte iba kliešte Vario(sú na kovové patentky,priechodky,...) a chcete pracovať s..T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky bears (5-9 kg)

T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky bears (5-9 kg)

Abdukčné nohavičky T-TOMI sú špeciálne vyvinuté pre deti, ktorým bolo ortopédom doporučené široké balenie. Nohavičky udržujú bedra dieťaťa v správnom postavení vďaka všitej plienkovine, odpovedajúcej dvom poskladavým tetra bavlneným plienkam. Možno ich teda využiť ako účinnú preventívnu..T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky sheep (3-6 kg)

T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky sheep (3-6 kg)

Abdukčné nohavičky T-TOMI sú špeciálne vyvinuté pre deti, ktorým bolo ortopédom doporučené široké balenie. Nohavičky udržujú bedra dieťaťa v správnom postavení vďaka všitej plienkovine, odpovedajúcej dvom poskladavým tetra bavlneným plienkam. Možno ich teda využiť ako účinnú preventívnu..T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky dinos (3-6 kg)

T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky dinos (3-6 kg)

Abdukčné nohavičky T-TOMI sú špeciálne vyvinuté pre deti, ktorým bolo ortopédom doporučené široké balenie. Nohavičky udržujú bedra dieťaťa v správnom postavení vďaka všitej plienkovine, odpovedajúcej dvom poskladavým tetra bavlneným plienkam. Možno ich teda využiť ako účinnú preventívnu..T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky bears (3-6 kg)

T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky bears (3-6 kg)

Abdukčné nohavičky T-TOMI sú špeciálne vyvinuté pre deti, ktorým bolo ortopédom doporučené široké balenie. Nohavičky udržujú bedra dieťaťa v správnom postavení vďaka všitej plienkovine, odpovedajúcej dvom poskladavým tetra bavlneným plienkam. Možno ich teda využiť ako účinnú preventívnu..T-TOMI Plienka nohavičková AIO - prebaľovací set patentky roses

T-TOMI Plienka nohavičková AIO - prebaľovací set patentky roses

Nohavičková plienka AIO T-TOMI v modernom nadčasovom dizajne je určená pre čo najjednoduchšie prebaľovanie bábätiek od 3 do 15 kg .Tieto plienky sú vhodné ako pre novorodenca tak aj pre batoľatá a to vďaka jednoduchému systému patentiek, pomocou ktorých sa požadovaná veľkosť ľahko nastavuje...T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky dinos (5-9 kg)

T-TOMI Nohavičky abdukčné ortopedické - patentky dinos (5-9 kg)

Abdukčné nohavičky T-TOMI sú špeciálne vyvinuté pre deti, ktorým bolo ortopédom doporučené široké balenie. Nohavičky udržujú bedra dieťaťa v správnom postavení vďaka všitej plienkovine, odpovedajúcej dvom poskladavým tetra bavlneným plienkam. Možno ich teda využiť ako účinnú preventívnu..T-TOMI Plienka nohavičková AIO - prebaľovací set patentky koalas

T-TOMI Plienka nohavičková AIO - prebaľovací set patentky koalas

Nohavičková plienka AIO T-TOMI v modernom nadčasovom dizajne je určená pre čo najjednoduchšie prebaľovanie bábätiek od 3 do 15 kg .Tieto plienky sú vhodné ako pre novorodenca tak aj pre batoľatá a to vďaka jednoduchému systému patentiek, pomocou ktorých sa požadovaná veľkosť ľahko nastavuje...


Kategória patentky obsahuje 10 produktov z overených internetových obchodov.


SOCIÁLNE MÉDIÁ
facebook youtube
© 2022 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt