Informácie o prudukte:
Kategória: Dekorácie
Dodavateľ:Karlsson
Cena:28.00 €
Červený budík Karlsson Lofty ø 11 cm 3 (60%) 26 x hodnotené

Nechajte sa každé ráno budiť červeným štýlovým budíkom od holandskej značky Karlsson. Pristane mu to nielen na nočnom stolíku, ale aj na poličke, medzi knihami alebo na komode. Originalita mu nechýba a určite s ním urobíte radosť aj niekomu blízkemu.


 • Sivé nástenné hodiny Versa In Time ⌀ 327 cm
  Sivé nástenné hodiny Versa In Time ⌀ 327 cm

  Niekedy stačí aj malá drobnosť, ktorá sa postará o to, aby ste sa vy alebo vaši hostia cítili doma vítaní. Napríklad také fotorámiky od..

  14.00 €
 • Modré nástenné hodiny Karlsson Hue ø 40 cm
  Modré nástenné hodiny Karlsson Hue ø 40 cm

  Karlsson sú minimalistické hodiny, čo majú štýl. Zaveste ich na stenu a uvidíte, že celá miestnosť ožije. Zamatový detail s nich robí luxusnú záležitosť a už sa nemusíte báť, že prídete niekam neskoro. Holandská značka Karlsson s viac ako 30-ročnou tradíciou je známa aj pre nadčasový dizajn tradičných staničných hodín. Ich kvalitné a dizajnové..

  84.00 €
 • Nástenné hodiny Styler Glassclock White Brick ⌀ 30 cm
  Nástenné hodiny Styler Glassclock White Brick ⌀ 30 cm

  Čas plynie ako voda, ale vďaka originálnym nástenným hodinám z toho nemusíte byť smutní. Práve naopak. Staňte sa pánom každej minúty a to pekne štýlovo. O značke: Styler je jedna z popredných značiek špecializujúcich sa na dekorácie. Na trhu je už viac ako 20 rokov. Táto poľská značka vie o všetkých posledných trendoch v oblasti home dekoru, čo sa snaží na..

  25.00 €
 • Biele nástenné hodiny Karlsson Slides 29 x 245 cm
  Biele nástenné hodiny Karlsson Slides 29 x 245 cm

  Hodiny sú nielen ukazovateľom času, ale hlavne dizajnovým doplnkom, ktorý má schopnosť dokresliť atmosféru celého priestoru. Tento moderný kúsok dodá každej stene eleganciu a šarm. Minimalistické, moderné a za každú cenu šik. Také sú dekorácie a doplnky holandskej značky Karlsson. A ak..

  70.00 €


© 2021 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt