Informácie o prudukte:
Kategória: Nábytok
Dodavateľ:WOOOD
Cena:229.00 €
Čierna drevená zásuvka pod posteľ WOOOD Dennis 3,5 (70%) 37 x hodnotené

Úložného priestoru nie je nikdy dosť. Využite priestor pod posteľou efektívne vďaka praktickej drevenej zásuvke. Poznámka: zásuvka je určená pre dva modely postelí tu a tu.


 • Biela zásuvka pod postieľku Pinio 60 × 120 cm
  Biela zásuvka pod postieľku Pinio 60 × 120 cm

  Moon, to je moderná a čisto biela kolekcia detského nábytku, ktorý ani po rokoch nestratí svoj nadčasový šmrnc. Zásuvka je určená pod postieľku s rozmermi 60 x 120 cm a vďaka nej si rozšírite odkladací priestor, ktorého nie je nikdy dosť. Kolekcia Marseille je vyrobená z drevovláknitej MDF dosky, ktorá sa vyrába výhradne z drevených štiepkov a zvyškov z kvalitného dreva. Po celú dobu procesu výroby je kladený dôraz na ochranu..

  111.00 €
 • Sada 2 bielych úložných boxov pod posteľ Vipack Pino
  Sada 2 bielych úložných boxov pod posteľ Vipack Pino

  V jednoduchosti je krása. Možno to znie ako klišé, ale pri nábytku to platí dvojnásobne. Do sady 2 boxov z borovicového dreva schováte knižky, hračky, posteľnú bielizeň a ďalšie nevyhnutnosti. Belgická značka Vipack srší skvelými nápadmi na chytré riešenia priestoru a neustále svojich zákazníkov zásobuje inovatívnymi kusmi nábytku. Použité materiály zodpovedajú všetkým ..

  196.00 €
 • Drevená zásuvka pod posteľ s roštom a plným dnom Benlemi Buddy 80 x 160 cm
  Drevená zásuvka pod posteľ s roštom a plným dnom Benlemi Buddy 80 x 160 cm

  Kde najlepšie uskladniť zbierku kníh a hračiek, sezónne dekorácie alebo dokonca vianočné darčeky? Pod posteľou budú všetky vaše skryté poklady v bezpečí. Zásuvka z pravého smrekového dreva s lamelovým plným dnom je dokonalým doplnkom do detskej izby. Zásuvka je tiež obohatená o praktické kolieska, vďaka ktorým sa s ňou dá hravo pohybovať. Každé z koliesok má nosnosť až 80 kg, takže do zásuvky môžete pokojne uložiť naozaj veľké množstvo vecí. Táto zásuvka sa dokonale zmestí pod posteľ s rozmermi 80 x 160 cm. Keďže zásuvka sa zmestí presne pod túto posteľ, nemusíte pre ňu v izbe vyčleňovať ďalšie miesto. Ak chcete svoje poklady opäť vytiahnuť, zásuvku jednoducho vysuniete...

  279.00 €
 • Sivá zásuvka pod posteľ s roštom a plným dnom Benlemi Buddy 90 x 200 cm
  Sivá zásuvka pod posteľ s roštom a plným dnom Benlemi Buddy 90 x 200 cm

  Kde najlepšie uskladniť zbierku kníh a hračiek, sezónne dekorácie alebo dokonca vianočné darčeky? Pod posteľou budú všetky vaše skryté poklady v bezpečí. Zásuvka z pravého smrekového dreva s lamelovým plným dnom je dokonalým doplnkom do detskej izby. Zásuvka je tiež obohatená o praktické kolieska, vďaka ktorým sa s ňou dá hravo pohybovať. Každé z koliesok má nosnosť až 80 kg, takže do zásuvky môžete pokojne uložiť naozaj veľké množstvo vecí. Táto zásuvka sa dokonale zmestí pod posteľ s rozmermi 90 x 200 cm. Keďže zásuvka sa zmestí presne pod túto posteľ, nemusíte pre ňu v izbe vyčleňovať ďalšie miesto. Ak chcete svoje poklady opäť vytiahnuť, zásuvku jednoducho vysuniete...

  349.00 €


© 2022 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt