Informácie o prudukte:
Kategória: Záhrada
Dodavateľ:Kave Home
Cena:1390.00 €
Čierna záhradná pohovka Kave Home Branzie 4 (80%) 32 x hodnotené

Vychutnajte si relax aj v zastrešenom exteriéri s pohovkou Branzie od Kave Home. Je vyrobená z ručne tkaného lana, ktoré je odolné voči UV žiareniu. Je doplnená kovovou konštrukciou, ktorá je pozinkovaná. Vankúše sú vodotesné a majú odnímateľný poťah.


 • Čierne závesné záhradné kreslo ADDU Tobago
  Čierne závesné záhradné kreslo ADDU Tobago

  Uvelebiť sa v pokojnom kútiku záhrady alebo na terase a s ľahkým pohupovaním si užívať lúče slnka? Pre takú idylku vám nesmie chýbať závesné kresielko z príjemnej a pevnej tkaniny. Rozmery vankúša: 35 x 35..

  20.00 €
 • Závesné kreslo z umelého ratanu Bonami Selection Noela
  Závesné kreslo z umelého ratanu Bonami Selection Noela

  Koľkokrát ste si už predstavovali, ako v tomto kresle odpočívate? Je na čase si urobiť radosť a uvelebiť sa do neho aj s obľúbenou knižkou a drinkom. Kreslo je zavesené na veľmi pevnej a stabilnej konštrukcii, takže ho nemusíte nikam primontovávať. Tento štýlový kúsok je vyrobený z umelého ratanu, ktorý má rad výhod: • odolnosť proti nepriaznivým vplyvom (napríklad daždivému počasiu) • jednoduchá údržba • ľahká manipulácia (umelý ratan je veľmi ľahký) • recyklovateľnosť • farebná stálosť • odolnosť voči vode Sedák aj vankúše sú opatrené snímateľnými obliečkami, ktoré možno vyprať. Samotná výplň odnímateľná nie je. Všetky diely na zmontovanie..

  314.00 €
 • Závesné záhradné kreslo Kave Home Damila
  Závesné záhradné kreslo Kave Home Damila

  Rozkýva sa do pohodovej nálady! Závesné kreslo sa okamžite stane vaším obľúbeným útočiskom aj estetickou dominantou celej záhrady alebo terasy. Ani by sme sa nečudovali, keby ste neodolali a vybrali tento šik kúsok aj pre svoj interiér. Odolný materiál a komfortný vankúš neomrzí ani v obývačke. Pridajte pekný výhľad, pútavú knižku a je pravdepodobné, že sa vám..

  529.00 €
 • Tmavosivá závesná dvojmiestna relaxačná masážna hojdačka do exteriéru Linda Vrňáková Vikos
  Tmavosivá závesná dvojmiestna relaxačná masážna hojdačka do exteriéru Linda Vrňáková Vikos

  Závesné vonkajšie kreslo Vikos s predĺženou oporou nôh je to pravé pre večernú relaxáciu pri západe slnka. Jeho výplň tvoria certifikované masážne loptičky z PUR peny, ktoré pomôžu uvoľniť telo a myseľ po náročnom dni a majú aj ďalšie blahodarné účinky. Loptičkovanie totiž v detskej pneumológii pomáha predovšetkým astmatikom, tiež preukázateľne uvoľňuje svaly hrudníka, chrbta a využíva tiež princípy kompresie akupresúrnych bodov. Toto kreslo sa vďaka kvalitnému španielskemu poťahu, ktorý je ľahko udržiavateľný, hodí pre umiestnenie v exteriéri, napríklad na terase či balkóne. Navyše o relaxačný zážitok sa môžete deliť aj so svojimi blízkymi, pretože sa naň zmestíte pohodlne dvaja. Všetka výroba kúskov od od Lindy Vrňákovej prebieha v Českej republike a všetky použité materiály pochádzajú z..

  1990.00 €
 • Čierne závesné kreslo z umelého ratanu Bonami Selection Mila
  Čierne závesné kreslo z umelého ratanu Bonami Selection Mila

  Závesné kreslo od Bonami Selection sa okamžite stane vaším obľúbeným útočiskom a estetickou dominantou vašej záhrady alebo terasy. Nečudovali by sme sa, keby ste neodolali výberu tohto elegantného kúsku do vášho interiéru. Je čas urobiť si radosť a uvelebiť sa s obľúbenou knihou a..

  216.00 €
 • Béžové záhradné závesné kreslo Addu Riposo
  Béžové záhradné závesné kreslo Addu Riposo

  Uvelebiť sa v pokojnom kútiku záhrady alebo na terase a s ľahkým pohupovaním si užívať lúče slnka? Pre takú..

  33.00 €
 • Závesné záhradné kreslo s výpletom v terakotovej farbe Kave Home Elianis
  Závesné záhradné kreslo s výpletom v terakotovej farbe Kave Home Elianis

  Rozkýva sa do pohodovej nálady! Závesné kreslo sa okamžite stane vaším obľúbeným útočiskom aj estetickou dominantou celej záhrady alebo terasy. Ani by sme sa nečudovali, keby ste neodolali a vybrali tento šik kúsok aj pre svoj interiér. Odolný materiál a komfortný vankúš neomrzí ani v obývačke. Pridajte pekný výhľad a pútavú knižku a je pravdepodobné, že sa vám..

  569.00 €


© 2023 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt