Informácie o prudukte:
Kategória: Dekorácie
Dodavateľ:Miracle
Cena:27.00 €
5-dielny obraz Kelsi 4 (80%) 29 x hodnotené

Na maličkostiach záleží! Na tých vašich obľúbených kúskoch, ktoré zo seba vyžarujú niečo z vás a bez ktorých by ste si svoju každodennú pohodu v pokoji domova nevedeli predstaviť. Či už sú to obľúbené obliečky a vankúše z vášo snového kráľovstva, v ktorom sa ráno najradšej prebúdzate, alebo je to obľúbená šálka na čaj, či porcelán ako od babičky. Či už sú to kuchynské vychytávky, alebo vaše najobľúbenejšie kreslo - aj keď sú to "len" veci, vedzte, že práve vďaka nim je domov domovom, a práve tým vaším... Rozmery jednotlivých obrazov: 56 x 20 cm (1x) 42 x 17 cm (2x) 28 x 14 cm (2x)


 • Obraz na plátne Solid Heart 30 × 80 cm
  Obraz na plátne Solid Heart 30 × 80 cm

  Na maličkostiach záleží! Na tých vašich obľúbených kúskoch, ktoré zo seba vyžarujú niečo z vás a bez ktorých by ste si svoju každodennú pohodu v pokoji domova nevedeli predstaviť. Či už sú to obľúbené obliečky a vankúše z vášo snového kráľovstva, v ktorom sa ráno najradšej prebúdzate, alebo je to obľúbená šálka na čaj, či porcelán ako od babičky. Či už sú to kuchynské vychytávky, alebo vaše najobľúbenejšie kreslo - aj keď sú to "len"..

  24.00 €
 • 3-dielny nástenný obraz na plátne Guitars
  3-dielny nástenný obraz na plátne Guitars

  Neviete, čo s holými a nudnými stenami? Niekoľkodielny nástenný obraz je tým pravým oživením. Umiestnite ho nad pohovku alebo posteľ do spálne a uvidíte, ako celá izba zrazu pookreje. Bude mu to..

  60.00 €


© 2021 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt