Informácie o prudukte:
Kategória: Dekorácie
Dodavateľ:Taffy
Cena:30.00 €
5-dielny obraz Super Heroes 4 (80%) 26 x hodnotené

Ktoré dieťa by netúžilo mať svoje obľúbené rozprávkové postavy a hrdinov čo najbližšie? Urobte im radosť a zaveste im do izbičky 5-dielny obraz s motívmi z ich milovaných filmov! Rozmery jednotlivých obrazov: 20 x 60 cm (1x) 20 x 50 cm (2x) 20 x 40 cm (2x)


 • 3-dielny nástenný obraz na plátne Vases
  3-dielny nástenný obraz na plátne Vases

  Neviete, čo s holými a nudnými stenami? Niekoľkodielny nástenný obraz je tým pravým oživením. Umiestnite ho nad pohovku alebo posteľ do spálne a uvidíte, ako celá izba zrazu pookreje. Bude mu to..

  60.00 €
 • Obraz na plátne Elegance 30 × 40 cm
  Obraz na plátne Elegance 30 × 40 cm

  Na maličkostiach záleží! Na tých vašich obľúbených kúskoch, ktoré zo seba vyžarujú niečo z vás a bez ktorých by ste si svoju každodennú pohodu v pokoji domova nevedeli predstaviť. Či už sú to obľúbené obliečky a vankúše z vášo snového kráľovstva, v ktorom sa ráno najradšej prebúdzate, alebo je to obľúbená šálka na čaj, či porcelán ako od babičky. Či už sú to kuchynské vychytávky, alebo vaše najobľúbenejšie kreslo - aj keď sú to "len"..

  15.00 €
 • Nástenný obraz na plátne v bielom ráme Tablo Center Flamingo Party 29 × 24 cm
  Nástenný obraz na plátne v bielom ráme Tablo Center Flamingo Party 29 × 24 cm

  Načo chodiť do galérie, keď si svoju vlastnú môžete poskladať presne z tých motívov, ktoré vás bavia? Nástenný obraz na plátne od značky Tablo Center vdýchne aj vášmu interiéru inšpiratívnu iskru. ♥ Obraz je vytlačený na kvalitné bavlnené plátno. Jeho výhodou je, že aj klasické fotografie získajú príjemný umelecký nádych, takže možnosti tlače na plátno sú prakticky nevyčerpateľné. Váš nový obraz na stenu má na svedomí značka Tablo Center. Jej ponuka je pestrá ako dúha, takže si na svoje prídu hádam všetci. Výroba a tlač prebiehajú na..

  14.00 €
 • 5-dielny obraz Will
  5-dielny obraz Will

  Kvety sú vždy dobrý nápad. A dvojnásobne to platí v interiéri, dodajú totiž nežný nádych romantiky a urobia radosť každej smutnej stene. Tak si ozdobte byt rozkvitnutými..

  19.00 €


© 2021 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt