Informácie o prudukte:
Kategória: Nábytok
Dodavateľ:MESONICA
Cena:2990.00 €
Béžová rozkladacia rohová pohovka Mesonica Munro pravý roh 288 cm 4 (80%) 41 x hodnotené

Modernú rozkladacia pohovka Munro značky MESONICA si hneď obľúbite. Má pevnú konštrukciu a pohodlné sedáky. Pohovka je priestranná aj vďaka leňoške, ktorá tvorí ľavý roh. Zároveň má aj šikovný rozkladací mechanizmus, vďaka ktorému vznikne počas chvíle miesto na spanie pre hostí aj s matracom.


 • Antracitovosivá pohovka Scandic Oslo 170 cm
  Antracitovosivá pohovka Scandic Oslo 170 cm

  Či už radi posedávate ako dáma pri čaji o piatej alebo sa s chuťou rozvaľujete pred televíziou, kvalitná pohovka je základom každej obývačky. Táto z kolekcie Vesta od značky Softnord sa nestratí v modernom, škandinávskom ani retro inetriéri. Je praktická, pohodlná a vyrobená v srdci Pobaltia z naozaj kvalitných materiálov. Čo je to Martindale test? Pri teste Martindale sa otáča normovaný plstený kotúč, ktorý stále zosilňujúcim tlakom na povrch tkaniny dôjde až do momentu, kedy sa pretrhnú prvé dve vlákna textílie, alebo sa do povrchu urobí diera. V tú chvíľu sa prístroj zastaví a udá počet otáčok, ktoré kotúč vykonal. Práve to je hodnota Martindale. Pre porovnanie: bežná poťahová látka máva počet cyklov Martindale od 20 000 do 45 000. Všetky textílie s vyššou hodnotou sa tak vyznačujú vysokou odolnosťou. O ZNAČKE Značka Softnord pochádza zo srdca Pobaltia - Litvy, kde už od roku 1992 vyrába pohovky a kreslá inšpirované severským štýlom bývania. Značka kladie dôraz nielen na krásu, ale predovšetkým kvalitu i životné prostredie. Je hrdým držiteľom niekoľkých certifikátov vrátane FSC, ktorý je zárukou, že drevo pochádza z ekologických podmienok. Už vďaka množstvu lesov je Litva na trhu s nábytkom veľkým hráčom. Prináša totiž skutočnú kvalitu za rozumnú cenu a navrch si berie to najlepšie zo..

  649.00 €
 • Set 3 ks plastových úložných škatúľ na LEGO® 25 x 252 x 181 cm
  Set 3 ks plastových úložných škatúľ na LEGO® 25 x 252 x 181 cm

  Praktická úložná škatuľa na skladovanie LEGA pomôže poriadku v izbičke a navyše zaistí, aby sa..

  35.90 €
 • Čierny regál PT LIVING Level
  Čierny regál PT LIVING Level

  Regál s jednoduchou konštrukciou je ideálnym prvkom do moderného interiéru. Poskytne miesto pre knihy, dekorácie alebo vašu zbierku izbových. A čo viac,..

  78.90 €


© 2023 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt