Informácie o prudukte:
Kategória: Nábytok
Dodavateľ:Pinio
Cena:50.00 €
Biela zábrana do postieľky Pinio Moon 5 (100%) 38 x hodnotené

Moon, to je moderná a čisto biela kolekcia detského nábytku, ktorý ani po rokoch nestratí svoj nadčasový šmrnc. Zábrana je určená na všetky veľkosti postieľky Moon a chráni vaše dieťatko pred pádom. Kolekcia Marseille je vyrobená z drevovláknitej MDF dosky, ktorá sa vyrába výhradne z drevených štiepkov a zvyškov z kvalitného dreva. Po celú dobu procesu výroby je kladený dôraz na ochranu životného prostredia a drevo pochádza z certifikovaných poľských lesov.


 • Sivá zábrana do detskej postele BELLAMY Unibar
  Sivá zábrana do detskej postele BELLAMY Unibar

  O značke Bellamy Poľská značka Bellamy vyrába detský nábytok so starostlivosťou a láskou už viac ako 30 rokov. V ich širokom sortimente nájdete všetko od detských kolísok až po postele pre dospievajúce deti. Vytvorte deťom bezpečný svet, ktorý bude zároveň plný dizajnu a elegancie. Čím sa Bellamy líši od iných výrobcov detského nábytku? • Používajú bezpečné laky a nátery, ktoré nespôsobujú deťom alergiu. • Ponúka veľké množstvo kolekcií a variabilných riešení. • Pýši sa čistým a originálnym dizajnom. • Nebojí sa experimentovať. Za jednotlivými kolekciami..

  52.90 €
 • Sada 2 bielych zábran k detskej postieľke Pinio Basic 200 × 90 cm
  Sada 2 bielych zábran k detskej postieľke Pinio Basic 200 × 90 cm

  Bezpečnosť vašich malých lások môžete mať pod palcom aj počas spánku. Obzvlášť tých detí, ktoré sa ešte len učia spať na „dospeláckej posteli". Značka Pinio vytvorila krásne, kvalitné a zdravotne neškodné zábrany do detských postelí, ktoré zabránia nebezpečným pádom ako počas spánku, tak počas dobrodružných hier. O značke: Pinio je naša obľúbená značka, ktorá dokáže majstrovsky vyzdobiť každú detskú izbičku. Vyberať môžete z niekoľkých kolekcií, ktoré k sebe vzájomne ladia. Všetky kúsky sú navyše vyrobené..

  75.90 €
 • Zábrana na detskú postieľku Pinio Moon
  Zábrana na detskú postieľku Pinio Moon

  Zábrana je vhodná pre postele Moon 120x60 a 140x70, Basic 120x60 a 140x70, Snap 120x60 a 140x70. Ochranná lišta je vyrobená z MDF a natretá ekologickými farbami na báze vody. Dodáva sa v..

  50.90 €
 • Biela bočnica k detskej posteli Pinio Calmo
  Biela bočnica k detskej posteli Pinio Calmo

  Bočnice sa hodia k posteliam Calmo a Oakie. Pinio sa pýši bezpečnosťou, všestrannosťou a dlhodobou použiteľnosťou svojho nábytku. Je to možné najmä vďaka použitiu najkvalitnejších materiálov z dreva z poľských lesov. Zaujímavý, ale jednoduchý vzhľad jednotlivých kusov sa dá ľahko kombinovať s akýmkoľvek štýlom a zmeniť detskú izbu bez námahy tak rýchlo, ako sa menia samotné deti. Modelový rad Calmo je nadčasová klasika: elegantné rovné línie, čistý klasický dizajn. Niektoré kúsky vydržia vašim deťom od detstva až do puberty. Dupačky v..

  61.00 €
 • Biela zábrana k detskej posteli Pinio Marie
  Biela zábrana k detskej posteli Pinio Marie

  Krásna detská izbička, ktorá bude robiť radosť deťom aj rodičom? Presne takú sa vám podarí vytvoriť s kolekciou Marie, z ktorej pochádza aj táto komoda. Je vyrobená zo zdravotne neškodných materiálov a spĺňa všetky nároky na kvalitný nábytok do detskej izby. Zábrana je vhodná k detskej posteli z rovnomennej kolekcie. O značke: Pinio je naša obľúbená značka, ktorá dokáže majstrovsky vyzdobiť každú detskú izbičku. Vyberať môžete z niekoľkých kolekcií, ktoré k sebe vzájomne ladia. Všetky kúsky sú navyše vyrobené..

  62.90 €


© 2023 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt