Informácie o prudukte:
Kategória: Nábytok
Dodavateľ:Pinio
Cena:61.90 €
Biela zábrana k detskej postieľke Pinio Swing 5 (100%) 39 x hodnotené

So zábranou Swing od spoločnosti Pinio sa už nemusíte obávať, že vaše dieťa vypadne z postele. Môžete ho napríklad pripojiť k tejto detskej posteli z rovnakého rozsahu.


 • Bočnica k posteli Pinio Basic a Moon
  Bočnica k posteli Pinio Basic a Moon

  Vybaviť detskú izbu tak, aby rástla spolu s deťmi, ktoré sa nám menia pred očami, nie je jednoduchá úloha. Poľská značka Pinio preto prichádza s nábytkom, ktorý vydrží dlhé roky vďaka použitiu kvalitných materiálov, a zároveň sa jeho univernázlny dizajn neopozerá. Izby zariadené s Pinio sú vzdušné, priestranné, a dajú sa jednoducho dekorovať v rôznych štýloch. Rad Basic oceníte najmä v menších izbičkách. Funkčný úložný priestor pod postieľkou schová všetko, čo potrebujete mať poruke. Prebaľovací pult možno..

  50.90 €
 • Súprava 6 bielych predĺžených drevených nôh k posteli Benlemi výška 20 cm
  Súprava 6 bielych predĺžených drevených nôh k posteli Benlemi výška 20 cm

  Viac úložného priestoru pod lôžkom a elegantné optické predĺženie línií? Odpoveď nájdete v jednej súprave. Toto prevedenie odporúčame pre postele so šírkou 140 cm a viac. Montovanie je veľmi jednoduché. Každý postranný stĺpik pri posteli je vybavený maticou,..

  39.90 €
 • Súprava 6 sivých predĺžených drevených nôh k posteli Benlemi výška 10 cm
  Súprava 6 sivých predĺžených drevených nôh k posteli Benlemi výška 10 cm

  Viac úložného priestoru pod lôžkom a elegantné optické predĺženie línií? Odpoveď nájdete v jednej súprave. Toto prevedenie odporúčame pre postele so šírkou 140 cm a viac. Montovanie je veľmi jednoduché. Každý postranný stĺpik pri posteli je vybavený maticou,..

  30.90 €
 • Biela zásuvka pod posteľ s roštom a plným dnom Benlemi Buddy 90 x 180 cm
  Biela zásuvka pod posteľ s roštom a plným dnom Benlemi Buddy 90 x 180 cm

  Kde najlepšie uskladniť zbierku kníh a hračiek, sezónne dekorácie alebo dokonca vianočné darčeky? Pod posteľou budú všetky vaše skryté poklady v bezpečí. Zásuvka z pravého smrekového dreva s lamelovým plným dnom je dokonalým doplnkom do detskej izby. Zásuvka je tiež obohatená o praktické kolieska, vďaka ktorým sa s ňou dá hravo pohybovať. Každé z koliesok má nosnosť až 80 kg, takže do zásuvky môžete pokojne uložiť naozaj veľké množstvo vecí. Táto zásuvka sa dokonale zmestí pod posteľ s rozmermi 90 x 180 cm. Keďže zásuvka sa zmestí presne pod túto posteľ, nemusíte pre ňu v izbe vyčleňovať ďalšie miesto. Ak chcete svoje poklady opäť vytiahnuť, zásuvku jednoducho vysuniete...

  329.00 €
 • Drevená zásuvka pod posteľ s roštom a plným dnom Benlemi Buddy 120 x 200 cm
  Drevená zásuvka pod posteľ s roštom a plným dnom Benlemi Buddy 120 x 200 cm

  Kde najlepšie uskladniť zbierku kníh a hračiek, sezónne dekorácie alebo dokonca vianočné darčeky? Pod posteľou budú všetky vaše skryté poklady v bezpečí. Zásuvka z pravého smrekového dreva s lamelovým plným dnom je dokonalým doplnkom do detskej izby. Zásuvka je tiež obohatená o praktické kolieska, vďaka ktorým sa s ňou dá hravo pohybovať. Každé z koliesok má nosnosť až 80 kg, takže do zásuvky môžete pokojne uložiť naozaj veľké množstvo vecí. Táto zásuvka sa dokonale zmestí pod posteľ s rozmermi 120 x 200 cm. Keďže zásuvka sa zmestí presne pod túto posteľ, nemusíte pre ňu v izbe vyčleňovať ďalšie miesto. Ak chcete svoje poklady opäť vytiahnuť, zásuvku jednoducho vysuniete...

  349.00 €


© 2023 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt