Informácie o prudukte:
Kategória: Nábytok
Dodavateľ:WOOOD
Cena:219.00 €
Biela zásuvka pod posteľ WOOOD Jade 5 (100%) 32 x hodnotené

Využite hluchý priestor pod posteľou na uloženie mnohých vecí! Ak máte už vyhliadnutú posteľ Jade, dokúpte si k nej aj túto zásuvku, s ktorou získate ďalší cenný odkladací priestor. Zásuvka sedí pod posteľ Jade.


 • Zelená spodná zásuvka pre posteľ WOOOD Nikki 200 x 90 cm
  Zelená spodná zásuvka pre posteľ WOOOD Nikki 200 x 90 cm

  Dodajte posteli praktickosť vďaka prídavnej zásuvke. Konečne budete mať dostatok miesta na posteľnú bielizeň alebo sezónne oblečenie. Poznámka: zásuvka je určená..

  229.00 €
 • Čierna drevená zásuvka pod posteľ WOOOD Dennis
  Čierna drevená zásuvka pod posteľ WOOOD Dennis

  Úložného priestoru nie je nikdy dosť. Využite priestor pod posteľou efektívne vďaka praktickej drevenej..

  229.00 €
 • Biela zásuvka pod detskú posteľ Vipack 70 x 140 cm
  Biela zásuvka pod detskú posteľ Vipack 70 x 140 cm

  Ak vlastníte detské postele od Vipacku a potrebujete úložný priestor, potom je táto zásuvka pre vás ideálnym riešením. Nezaberá žiadne miesto..

  145.00 €
 • Sivá zásuvka pod detskú posteľ Vipack 70 x 140 cm
  Sivá zásuvka pod detskú posteľ Vipack 70 x 140 cm

  Ak vlastníte detské postele od Vipacku a potrebujete úložný priestor, potom je táto zásuvka pre vás ideálnym riešením. Nezaberá žiadne miesto..

  145.00 €
 • Sivá zásuvka pod posteľ s roštom a plným dnom Benlemi Buddy 80 x 180 cm
  Sivá zásuvka pod posteľ s roštom a plným dnom Benlemi Buddy 80 x 180 cm

  Kde najlepšie uskladniť zbierku kníh a hračiek, sezónne dekorácie alebo dokonca vianočné darčeky? Pod posteľou budú všetky vaše skryté poklady v bezpečí. Zásuvka z pravého smrekového dreva s lamelovým plným dnom je dokonalým doplnkom do detskej izby. Zásuvka je tiež obohatená o praktické kolieska, vďaka ktorým sa s ňou dá hravo pohybovať. Každé z koliesok má nosnosť až 80 kg, takže do zásuvky môžete pokojne uložiť naozaj veľké množstvo vecí. Táto zásuvka sa dokonale zmestí pod posteľ s rozmermi 80 x 180 cm. Keďže zásuvka sa zmestí presne pod túto posteľ, nemusíte pre ňu v izbe vyčleňovať ďalšie miesto. Ak chcete svoje poklady opäť vytiahnuť, zásuvku jednoducho vysuniete...

  319.00 €
 • Biela zásuvka pod posteľ s roštom a plným dnom Benlemi Buddy 90 x 200 cm
  Biela zásuvka pod posteľ s roštom a plným dnom Benlemi Buddy 90 x 200 cm

  Kde najlepšie uskladniť zbierku kníh a hračiek, sezónne dekorácie alebo dokonca vianočné darčeky? Pod posteľou budú všetky vaše skryté poklady v bezpečí. Zásuvka z pravého smrekového dreva s lamelovým plným dnom je dokonalým doplnkom do detskej izby. Zásuvka je tiež obohatená o praktické kolieska, vďaka ktorým sa s ňou dá hravo pohybovať. Každé z koliesok má nosnosť až 80 kg, takže do zásuvky môžete pokojne uložiť naozaj veľké množstvo vecí. Táto zásuvka sa dokonale zmestí pod posteľ s rozmermi 90 x 200 cm. Keďže zásuvka sa zmestí presne pod túto posteľ, nemusíte pre ňu v izbe vyčleňovať ďalšie miesto. Ak chcete svoje poklady opäť vytiahnuť, zásuvku jednoducho vysuniete...

  349.00 €
 • Biela zásuvka pod posteľ s roštom a plným dnom Benlemi Buddy 120 x 200 cm
  Biela zásuvka pod posteľ s roštom a plným dnom Benlemi Buddy 120 x 200 cm

  Kde najlepšie uskladniť zbierku kníh a hračiek, sezónne dekorácie alebo dokonca vianočné darčeky? Pod posteľou budú všetky vaše skryté poklady v bezpečí. Zásuvka z pravého smrekového dreva s lamelovým plným dnom je dokonalým doplnkom do detskej izby. Zásuvka je tiež obohatená o praktické kolieska, vďaka ktorým sa s ňou dá hravo pohybovať. Každé z koliesok má nosnosť až 80 kg, takže do zásuvky môžete pokojne uložiť naozaj veľké množstvo vecí. Táto zásuvka sa dokonale zmestí pod posteľ s rozmermi 120 x 200 cm. Keďže zásuvka sa zmestí presne pod túto posteľ, nemusíte pre ňu v izbe vyčleňovať ďalšie miesto. Ak chcete svoje poklady opäť vytiahnuť, zásuvku jednoducho vysuniete...

  379.00 €
 • Sivá zásuvka pod detskú postieľku Pinio Calmo 60 x 120 cm
  Sivá zásuvka pod detskú postieľku Pinio Calmo 60 x 120 cm

  Calmo je rada detského nábytku v nadčasovom dizajn. Plné funkčné a esteticky dokonalé kúsky budú ozdobou detských izbičiek všetkých vekových kategórií. Nábytok je vyrobený z veľmi kvalitnej drevovláknitej dosky MDF. Jednoduché línie a prosté farebné prevedenie vám umožní doladiť izbu podľa vlastných predstáv a bez akýchkoľvek obmedzení. UPOZORNENIE: Úložná..

  107.00 €


© 2022 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt