Informácie o prudukte:
Kategória: Dekorácie
Dodavateľ:Brandani
Cena:37.00 €
Biele nástenné hodiny Brandan Vintage ⌀ 60 cm 4,5 (90%) 25 x hodnotené

Domov utvárajú maličkosti. Nech je to voňavý difuzér, okrasné hodiny alebo stojan na dáždniky. To ale talianska značka Brandan veľmi dobre vie. Preto tvorí jedinečné kúsky, ktoré skrášľujú naše domácnosti od predsiene až po kuchyňu.


 • Mätovozelený budík Karlsson Tinge ø 9 cm
  Mätovozelený budík Karlsson Tinge ø 9 cm

  Nechajte sa každé ráno budiť zeleným štýlovým budíkom od holandskej značky Karlsson. Pristane mu to nielen na nočnom stolíku, ale aj na poličke, medzi knihami alebo na komode...

  20.00 €
 • Ružový budík s LED displejom Gingko Edge
  Ružový budík s LED displejom Gingko Edge

  Malý budík od Gingko so šikmým podstavcom je užitočným pomocníkom pre vaše rána. Jednoduché zatrasenie budíka vypne alarm a vám umožní snívať o niečo dlhšie. Uplatniť tohto krásavca môžete aj večer. Stačí ho otočiť a premení sa na príjemnú stolnú lampu. Batéria vydrží po plnom nabití až 6 mesiacov v závislosti od využitia budíka. Napájanie do plného nabitia trvá zhruba 3 hodiny. Kto má tento zaujímavý kúsok na svwdomí? Značka Gingko ♥ Tá dala..

  42.00 €
 • Čierny budík Karlsson Mini Cube 8 × 8 cm
  Čierny budík Karlsson Mini Cube 8 × 8 cm

  Plynie ako voda a keď ho stratíte, už ho nenájdete. O čom je reč? Predsa o nedostižnom čase! Nenechajte si ho pretiecť medzi prstami a majte ho vždy pod dohľadom s minimalistickými hodinami Karlsson! Karlsson je svetoznáma holandská hodinárska značka. Je synonymom kvality, odzbrojujúcej krásy, estetických tvarov a inovatívneho dizajnu. Je..

  44.00 €
 • Horčicovožltý kovový budík Karlsson Index ø 11 cm
  Horčicovožltý kovový budík Karlsson Index ø 11 cm

  Aby ste už nikdy neprišli nikam neskoro, stavte na hodiny a budíky od holandskej značky Karlsson. Vyznačujú sa nielen vysokou kvalitou, ale aj nadčasovým dizajnom, ktorý vás len tak neomrzí. Vďaka prehľadnému..

  27.00 €
 • Sivý budík Karlsson Normann ø 10 cm
  Sivý budík Karlsson Normann ø 10 cm

  Aby ste už nikdy neprišli neskoro a naučili sa chodiť včas. Tieto hodiny vás to nielen naučia, ale budú aj nádherne vyzerať vo vašom..

  31.00 €
 • Zelený kovový budík Karlsson Index ø 11 cm
  Zelený kovový budík Karlsson Index ø 11 cm

  Aby ste už nikdy neprišli nikam neskoro, stavte na hodiny a budíky od holandskej značky Karlsson. Vyznačujú sa nielen vysokou kvalitou, ale aj nadčasovým dizajnom, ktorý vás len tak neomrzí. Vďaka prehľadnému..

  27.00 €


© 2021 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt