Informácie o prudukte:
Kategória: Móda a voľný čas
Dodavateľ:Antic Line
Cena:37.90 €
Box na fotografie Antic Line Roses 3,5 (70%) 33 x hodnotené

Máte dušu romantika a milujete atmosféru vidieka, či chalupárskeho prostredia? Potom sú dekorácie Antic Line pre vás ako stvorené! Aj keď bývate uprostred veľkého mesta, tieto doplnky vám pomôžu vytesniť mestský ruch, aby ste si doma mohli nerušene užívať hniezdočko pokoja a pohody. Odkaz od našich nákupcov: do boxu sa zmestí až 48 fotografií s rozmerom 15 x 10 cm.


 • Modrá kancelárska zošívačka Leitz Cosy
  Modrá kancelárska zošívačka Leitz Cosy

  Hromadí sa vám na stole veľké množstvo dokumentov, ktoré je potrebné zorganizovať? Potom je základom úspechu spoľahlivá zošívačka. Tento kancelársky pomocník od značky Leitz je určený pre spojenie až 30 listov (gramáž papiera 80 g/m2). Vysúvacia náplň na drôtikové sponky sa nachádza v hornej časti. Zásobu drôtikov priebežne kontroluje vstavaný indikátor. Nájdete aj otočnú nákovu pre možnosť otvoreného i uzavretého zošívania. Značka Leitz získala za kúsky z tejto kolekcie v..

  22.90 €
 • Červené antikoro pravítko Pantone Ruler 30 cm
  Červené antikoro pravítko Pantone Ruler 30 cm

  Praktické a dizajnové pravítko Pantone nepatrí len do školského peračníka. Vďaka svojmu jedinečnému a modernému štýlu sa bude vynímať na každom stole - či už potrebujete niečo odmerať alebo podčiarknuť...

  39.90 €


© 2022 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt