Informácie o prudukte:
Kategória: Kuchyňa a jedáleň
Dodavateľ:InnovaGoods
Cena:41.90 €
Dávkovač na alkohol s rúrkou InnovaGoods Cooling 5 (100%) 27 x hodnotené

Pivo tieklo prúdom! Aj to si budú vaši priatelia hovoriť po večierku, na ktorom im predstavíte sympatický automat na alkohol, ktorý sa zaručene stane stredobodom pozornosti. Načapujte si pivo alebo napríklad sangriu a bavte sa.


 • Dvojposchodový zásobník na nápoje s kohútikom InnovaGoods Double
  Dvojposchodový zásobník na nápoje s kohútikom InnovaGoods Double

  Uľahčite si každodenný život. Značka InnovaGoods prináša inovatívne a praktické pomôcky takmer na každú príležitosť. Dvojposchodový podnos na nápoje sa ľahko stane hviezdou všetkých piknikov a záhradných párty. A nie je sa čomu čudovať, pretože v spodnej a strednej časti sa nachádza priehradka na ľad. Nápoj tak zostane príjemne chladný, ale zároveň sa..

  41.90 €
 • Sklenený nápojový automat s kohútikom Kilner Vintage 50 l
  Sklenený nápojový automat s kohútikom Kilner Vintage 50 l

  Na letnej grilovačke s priateľmi sa vám určite bude hodiť praktický nápojový automat. Môžete si dokonca vybrať z rôznych štýlov a farieb. A baviť bude aj deti. Pitný režim sa im bude dodržiavať oveľa ľahšie. História značky Kilner začína v roku 1842 v Anglicku. John Kilner vytvára prvý pohár a fľašu, ktoré sú aj po 175 rokoch mimoriadne obľúbené nielen pre svoju kvalitu a praktickosť, ale aj pre dizajn. Pôvodné a najlepšie - to sú poháre Kilner! Objavte nielen poháre, ale aj doplnky od tejto veľmi sympatickej..

  50.90 €
 • Antikoro termoska v bielej farbe WMF Cromargan® Impulse 1 l
  Antikoro termoska v bielej farbe WMF Cromargan® Impulse 1 l

  Elegantná termoska, ktorá bude aj praktická? Áno, tá od značky WMF. Antikoro termoska Impulse bude skvelým spoločníkom na cestách i do práce. Skvele sa totiž hodí na udržanie studených aj teplých nápojov. Je len na vás, aký drink si pripravíte. WMF ako záruka tej najvyššej kvality: ✓ Má dlhoročnú tradíciu viac ako 160 rokov. ✓ Nemecká precíznosť a najmodernejšie technológie tvoria dokonalú symbiózu, pre ktorú WMF tak milujeme. ✓ Vyrába riad a kuchynské spotrebiče z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktoré sa často dedia z generácie na generáciu. ✓ Značka myslí aj na jednoduchú starostlivosť a údržbu, a tak sa snaží, aby väčšina produktov bola aspoň čiastočne vhodná do umývačky riadu. ✓ Ich antikoro hrnce sú..

  61.90 €
 • Biely porcelánový džbán Eva Solo Legio Nova 16 l
  Biely porcelánový džbán Eva Solo Legio Nova 16 l

  Ak si porcelánový riad spájate len s retro kúskami, ktoré naše babičky hrdo vystavovali vo vitrínach, kolekcia Legio Nova vás vyvedie z omylu. Elegantný dizajn doplnený jemným ryhovaním zaručuje, že jednoducho nikdy nevyjde z módy. Všetok riad v tejto kolekcii je vyrobený z porcelánu najvyššej kvality, takže ho môžete bez obáv umývať v umývačke riadu alebo vkladať do mikrovlnnej rúry...

  66.90 €
 • Modrá smaltovaná nádoba na mlieko Orion 2 l
  Modrá smaltovaná nádoba na mlieko Orion 2 l

  Nádych vidieckeho kúzla pridá do každej kuchyne táto krásna retro..

  17.99 €


© 2022 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt