Informácie o prudukte:
Kategória: Textil
Dodavateľ:Södahl
Cena:14.49 €
Detská rukavica na umývanie z froté bavlny Södahl Fox 3,5 (70%) 37 x hodnotené

Návrhárka Michelle Carlslund stvorila rozkošnú kolekciu detských dekoratívnych vankúšikov, plyšákov aj textilu do kúpeľne s názvom Magic Forest, ktoré prinesú do vášho domova les plný zvierat a prírodných motívov. Hravý dizajn ide ruka v ruke s kvalitnou výrobou v podobe 100% prírodnej bavlny. Deti si zaslúžia tú najlepšiu starostlivosť vo všetkých ohľadoch. Preto je tento pôvabný kúsok od značky Södahl vybavený certifikátom Oeko-Tex Standard 100, čo zaručuje úplnú bezchybnosť použitého materiálu. Výrobok je vybavený značkou CE, ide teda o overený produkt z európskej dielne.


 • Súprava 2 sivých mušelínových uteráčikov Kindsgut Dots 14 x 20 cm
  Súprava 2 sivých mušelínových uteráčikov Kindsgut Dots 14 x 20 cm

  Dva hravé mušelínové uteráčiky od značky Kindsgut sú praktickou pomôckou pri očiste malého dieťaťa. Vďaka..

  16.00 €
 • Kapsule do umývačky Jar Platinum 72 ks
  Kapsule do umývačky Jar Platinum 72 ks

  Kapsule do umývačky Jar Platinum majú také čistiace účinky, že môžete pokojne variť, čokoľvek chcete. Môžete si byť istí, že bude čistý aj mastný filter - pre žiarivo čistý riad aj umývačku. Kapsule sa rozpúšťajú..

  16.40 €
 • Tekutý umývací prostriedok na riad Jar Sensitive 5 l
  Tekutý umývací prostriedok na riad Jar Sensitive 5 l

  Tekutý čistič na riad Jar Professional Sensitive Tea Tree & Mint je vhodný najmä pre profesionálne použitie. Je určený pre umývanie riadu a povrchov a odmáčanie panvíc, hrncov a ďalších kuchynských potrieb. Husté zloženie Jari Professional obohatenej o mätu a výťažky čajovníka je veľmi jemné a šetrné k pokožke rúk. Tekutý prostriedok s príjemnou vôňou môžete použiť aj pre očistenie rôznych povrchov, napríklad okien,..

  13.40 €
 • Tablety do umývačky Jar expert 115 ks
  Tablety do umývačky Jar expert 115 ks

  Jar Fairy Expert profesionálne kapsule pre umývačky riadu obsahujú všetko v jednom: umývací gél i prášok, funkcia soli, ochrana kovového lesku riadu, ochrana skla. Ľahko rozpúšťa aj tie..

  20.90 €
 • Pár silikónových rukavíc na umývanie riadu Wenko Rena
  Pár silikónových rukavíc na umývanie riadu Wenko Rena

  Udržať čistotu a poriadok vo vlastnej kuchyni býva chvíľami poriadny oriešok. Akonáhle ale raz stavíte na spoľahlivých pomocníkov značky Wenko, stane sa váš všedný život o kúsok jednoduchším. Ich premyslený dizajn si jednoducho zamilujete ♥ Poznáte Wenko? Táto obľúbená nemecká značka vyrába praktické a dokonale funkčné doplnky do domácnosti, ktoré vám zjednodušia každodenný život. Či už potrebujete pomôcť s upratovaním, alebo vyriešiť organizáciu v šatníku,..

  12.99 €
 • Viacúčelová utierka Spontex Top Tex 10 kusov
  Viacúčelová utierka Spontex Top Tex 10 kusov

  Hubová utierka pre všestranné použitie v domácnosti a jednoduché upratovanie. Extra savá. Vyrobená z viskózy, zaručujúce dokonalú savosť a..

  19.00 €


© 2023 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt