Informácie o prudukte:
Kategória: Kuchyňa a jedáleň
Dodavateľ:InnovaGoods
Cena:41.90 €
Dvojposchodový zásobník na nápoje s kohútikom InnovaGoods Double 3 (60%) 30 x hodnotené

Uľahčite si každodenný život. Značka InnovaGoods prináša inovatívne a praktické pomôcky takmer na každú príležitosť. Dvojposchodový podnos na nápoje sa ľahko stane hviezdou všetkých piknikov a záhradných párty. A nie je sa čomu čudovať, pretože v spodnej a strednej časti sa nachádza priehradka na ľad. Nápoj tak zostane príjemne chladný, ale zároveň sa nezriedi. Vyrobené z odolného plastu bez obsahu BPA. Pozrite si video:


 • Sklenený nápojový automat s kohútikom Kilner Vintage 50 l
  Sklenený nápojový automat s kohútikom Kilner Vintage 50 l

  Na letnej grilovačke s priateľmi sa vám určite bude hodiť praktický nápojový automat. Môžete si dokonca vybrať z rôznych štýlov a farieb. A baviť bude aj deti. Pitný režim sa im bude dodržiavať oveľa ľahšie. História značky Kilner začína v roku 1842 v Anglicku. John Kilner vytvára prvý pohár a fľašu, ktoré sú aj po 175 rokoch mimoriadne obľúbené nielen pre svoju kvalitu a praktickosť, ale aj pre dizajn. Pôvodné a najlepšie - to sú poháre Kilner! Objavte nielen poháre, ale aj doplnky od tejto veľmi sympatickej..

  50.90 €
 • Dávkovač na alkohol s rúrkou InnovaGoods Cooling
  Dávkovač na alkohol s rúrkou InnovaGoods Cooling

  Pivo tieklo prúdom! Aj to si budú vaši priatelia hovoriť po večierku, na ktorom im predstavíte sympatický automat na alkohol, ktorý sa zaručene stane..

  41.90 €
 • Okrúhly stojan na nápojový automat Kilner ⌀ 21 cm
  Okrúhly stojan na nápojový automat Kilner ⌀ 21 cm

  Majte pohodlný prístup k svojmu..

  14.49 €
 • Modrý sklenený džbán Bitz Kusintha 12 l
  Modrý sklenený džbán Bitz Kusintha 12 l

  Kolekcia Kusintha od dánskej značky Bitz hneď na prvý pohľad zaujme prepojením pestrých farieb a jemnej štruktúry. Okrem okúzľujúceho vzhľadu však svojmu majiteľovi ponúkne..

  36.90 €
 • Porcelánový džbán Villa Altachiara Gardeny
  Porcelánový džbán Villa Altachiara Gardeny

  Užívajte si pohodovú a vzdušnú stredomorskú atmosféru priamo vo svojej jedálni s riadom od talianskej značky Villa Altachiara. Svojmu majiteľovi však okrem krásneho vzhľadu prinesú aj praktickú stránku...

  37.90 €


© 2022 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt