Informácie o prudukte:
Kategória: Móda a voľný čas
Dodavateľ:Antic Line
Cena:29.90 €
Fotoalbum Antic Line Wood Photos 5 (100%) 33 x hodnotené

Hodia sa na chalupu, do romanticky zariadených interiérov ale i tradične ladených domovov. Doplnky Antic Line sú vytvorené tak, že sa dajú veľmi ľahko kombinovať medzi sebou, ale skvele zapadnú i do "už hotových" interiérov. Vyskúšajte si tento jemne vintage štýl! Rozmery fotografií pasujú do albumu: 15 x 10 cm.


 • Box na fotografie Antic Line Roses
  Box na fotografie Antic Line Roses

  Máte dušu romantika a milujete atmosféru vidieka, či chalupárskeho prostredia? Potom sú dekorácie Antic Line pre vás ako stvorené! Aj keď bývate uprostred veľkého mesta, tieto doplnky vám pomôžu vytesniť mestský ruch, aby ste si doma mohli nerušene užívať hniezdočko pokoja a pohody. Odkaz od..

  37.90 €
 • Súprava 100 laminovacích fólií Leitz A3 175 mic
  Súprava 100 laminovacích fólií Leitz A3 175 mic

  Laminovanie bez rizika zaseknutia aj unikátna technológia uľahčujúca proces tavenia. Laminovacie fólie značky Leitz obsahujú šípky, ktoré vás navedú k správnemu vloženiu do laminátora. Po úspešnom tavení šípky zmiznú a zostane iba dokument chránený lesklým povrchom, ktorý navyše zvýrazňuje farebnosť dokumentu. Všetky vložené materiály tak budú dlhé roky chránené pred nečistotami, tekutinou i vlhkosťou. Laminácia má štandardnú tuhosť. Fólie veľkosti A3 sú vhodné do všetkých typov..

  83.00 €
 • Bielo-tyrkysový set mini zošívačky a dierovač Leitz
  Bielo-tyrkysový set mini zošívačky a dierovač Leitz

  Kovový kancelársky set dierovačky a mini zošívačky od Leitz. Kapacita zošívania je 10 listov (80 g/m2). Patentovaná zošívacia technológia DIT zaisťuje zošívanie bez zasekávania drôtiku v papieri. Dierovačka obsahuje ostré dierovacie segmenty, ktoré znižujú silu k dierovaniu, príložník s..

  18.00 €
 • Tajný denník s magickým perom Djeco Owen
  Tajný denník s magickým perom Djeco Owen

  Prekrásny dizajnový denník pre všetky tajnosti s magickým perom. Pero píše neviditeľným atramentom a na druhej strane má kúzelné svetlo, ktorým sa aj najtajnejšie správy dajú čítať. Všetky skryté veľké i malé zážitky budú v tomto denníčku úplne v bezpečí a prečíta ich len ten, kto má toto pero . Denníček s veľkosťou 15,5 x 20 x 1,2 cm má zámku a dva kľúče. Malé spisovateľky ocenia krásnych 92 strán na tvorivé písanie. O značke Píšu sa 50. roky minulého storočia, keď Francúzska Véronique Michel-Dales hľadá pre svoje deti nové hračky a s vtedajšou ponukou nie je vôbec spokojná. S prianím, aby hračky jej deti nielen zabavili, ale aj pozitívne rozvíjali, nakoniec prvé hry vytvorí úplne sama. Na týchto základoch vznikla francúzska značka Djeco, ktorá životy vašich detí obohatí kreatívnymi..

  14.49 €
 • Modrá podložka na stôl Leitz Cosy
  Modrá podložka na stôl Leitz Cosy

  Ochráňte svoj stôl pred poškriabaním a rôznymi odreninami s podložkou Cosy od značky Leitz. Vrchná časť je matná a príjemná na dotyk. Spodná strana je tvorená prírodnou kaučukovou penou a je protišmyková, čo zaisťuje stabilitu celej podložky. Navyše je..

  18.49 €
 • Podložka na stôl Little Nice Things Giraffe 55 × 35 cm
  Podložka na stôl Little Nice Things Giraffe 55 × 35 cm

  Vpustite do sveta vašich najmenších rozkošnú spoločnosť zvieratiek a nežných jednoduchých vzorov z kvalitných materiálov. Tieto nápadité a originálne kúsky dokážu vytvoriť útulný a harmonický domov, ktorý podporí kreativitu vašich detí ♥ O značke: Really Nice Things v preklade znamená "naozaj pekné veci", a táto španielska značka to len dokazuje. Veď práve doplnky a dekorácie sú tým, čo robí domov domovom,..

  24.90 €
 • Fuksiový štvorcový zápisník s gélovým perom LEGO® 159 x 159 cm
  Fuksiový štvorcový zápisník s gélovým perom LEGO® 159 x 159 cm

  Zápisník na všetky poznámky, strategické plány, nákresy i odkazy. S gélovým perom vždy poruke. Pre milovníkov dánskych stavebníc úplná..

  19.99 €
 • Ružový plánovač narodenín Busy B 6 strán
  Ružový plánovač narodenín Busy B 6 strán

  Chcete byť pozornými priateľmi a príbuznými a pamätať si všetky narodeniny a výročia svojich blízkych. Ale kto to má všetko nosiť v hlave? Zapíšte si všetky dôležité dáta do malého pomocníka od značky Busy B. S ním už na významné životné výročia nikdy nezabudnete. Plánovač má jemný očarujúci dizajn s matným povrchom. Vnútri nájdete 13 vreciek, napríklad na narodeninové želanie - jednu ku každému mesiacu a jednu navyše na zadnej strane...

  16.00 €
 • Modré zošívacie kliešte Leitz Cosy
  Modré zošívacie kliešte Leitz Cosy

  Silné a odolné kovové zošívacie kliešte s ergonomickou rukoväťou vám zaistia presné a pohodlné spojenie dokumentov. Tento kancelársky spoločník od značky Leitz zvládne spojiť až 15 listov (papier s hmotnosťou 80 g/m2) do hĺbky 5 cm, čo sa skvele hodí pre zošívanie darčekových balíčkov a dekorácií. Drôtikové sponky možno veľmi ľahko a rýchlo vymeniť v zadnom zásobníku. Kliešte sú kompatibilné so sponkami Leitz Power Performance P2, drôtiky č. 10. Značka Leitz získala za kúsky z tejto kolekcie v..

  18.99 €


© 2022 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt