Informácie o prudukte:
Kategória: Kuchyňa a jedáleň
Dodavateľ:Done by Deer
Cena:20.90 €
Horčicovožltý detský silikónový tanier Done by Deer Peekaboo Elphee 4 (80%) 35 x hodnotené

Dánska značka Done by Deer sa sústredí najmä na inovácie, minimalistický škandinávsky dizajn a vysokú praktickosť. Nezabúda však ani na vytúženú hravosť, ktorá je u produktov venovaných deťom jednoducho nutnosťou. Potvrdzuje to aj silikónový riad z kolekcie Peekaboo, s ktorým bude stolovanie s vašou ratolesťou jednoducho radosť. Ponúkne totiž oveľa viac, než len rozkošný vzhľad. Bez obáv ho môžete vložiť do umývačky aj mikrovlnnej rúry.


 • Modrý silikónový detský tanier Kindsgut Plate ø 20 cm
  Modrý silikónový detský tanier Kindsgut Plate ø 20 cm

  Prebuďte vo svojich deťoch záujem o pestrú stravu. S farebným tanierom značky Kindsgut bude stolovanie zábavou. Vnútorné priehradky vytvárajú tri sekcie, ktoré sú ideálne na podávanie hlavného jedla a príloh. Je..

  19.90 €
 • Súprava 4 kameninových servírovacích misiek Bitz Stentøj ø 75 cm
  Súprava 4 kameninových servírovacích misiek Bitz Stentøj ø 75 cm

  Dánska značka Bitz vsádza pri výrobe riadu nielen na nadčasový a elegantný vzhľad, ale aj na starostlivý výber materiálov. Kombinácia, ktorá povznesie aj každodenné stolovanie takmer na slávnostnú udalosť. Výnimkou nie je ani kolekcia Mensa, ktorá je vyrobená z kameniny pokrytá je výraznou lesklou glazúrou. Riad sa pýši vysokou pevnosťou aj odolnosťou proti vysokým teplotám. Vďaka ručnej výrobe sa môžu na povrchu objaviť..

  22.90 €
 • Biely porcelánový hlboký tanier Villeroy Boch New Cottage ⌀ 23 cm
  Biely porcelánový hlboký tanier Villeroy Boch New Cottage ⌀ 23 cm

  Tradičný biely porcelán Villeroy & Boch si zamilujete nielen pre jeho nadčasový vzhľad, ale aj pre pevnosť a odolnosť proti nárazom. Práve preto sa porcelánové sady riadu odovzdávajú z generácie na generáciu. Tá..

  16.99 €


© 2022 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt