Informácie o prudukte:
Kategória: Svietidlá
Dodavateľ:Star Trading
Cena:12.99 €
Modrý vonkajší solárny LED lampáš Star Trading ø 30 cm 4,5 (90%) 33 x hodnotené

Vyčarujte vo svojej záhrade nezabudnuteľnú atmosféru a jedinečnú hru svetiel a tieňov. Vonkajší závesný lampáš od spoločnosti Star Trading je dokonalým spôsobom, ako navodiť tú správnu atmosféru. Je nielen zdrojom svetla, ale aj dokonalým doplnkom, ktorý rozžiari každý kút. Lampión svieti pomocou solárnej LED žiarovky. Je vybavený dobíjacou batériou a senzorom svetla, ktorý vedie k automatickému osvetleniu.


 • Svetelná dekorácia Really Nice Things On Air 15 x 40 cm
  Svetelná dekorácia Really Nice Things On Air 15 x 40 cm

  Really Nice Things vám zasvieti, posvieti, presvieti a urobí čokoľvek, čo vám ešte v súvislosti so svetlom môže napadnúť! Ich svetelné dekorácie okorenia..

  76.90 €
 • Svetelná LED dekorácia Markslöjd Vegas výška 36 cm
  Svetelná LED dekorácia Markslöjd Vegas výška 36 cm

  Sviatočnú atmosféru a hrejivú útulnosť k vám domov prinesie švédska značka Markslöjd. Bez svetelných dekorácií to nie je ono, tak rozsvieťte svoj domov a užívajte si nezabudnuteľné chvíle. O značke: Markslöjd sa radí medzi top predajcov svietidiel a operuje v 13 krajinách sveta. Pri výrobe dbá na etické zásady a minimálny dopad na životné prostredie...

  29.00 €
 • LED svetelná reťaz DecoKing Bulb 10 svetielok dĺžka 8 m
  LED svetelná reťaz DecoKing Bulb 10 svetielok dĺžka 8 m

  Kde sú svetielka, tam je radosť. Urobte si doma čarovnú atmosféru pomocou jemného osvetlenia. Ozdobte si okná, rebrík, balkón alebo rovno stromček. Počkajte si až sa zotmie a vychutnajte si krásu svetielok. Vianočné svetielka žiaria iba v statickom móde, ktorý umožňuje neprerušované..

  61.90 €
 • Oranžovo-ružová svetelná reťaz na batérie s LED žiarovkami Bonami Essentials 30 svetielok
  Oranžovo-ružová svetelná reťaz na batérie s LED žiarovkami Bonami Essentials 30 svetielok

  Dodajte svojmu interiéru nádych nefalšovanej harmónie so svetelnou reťazou Bonami Essentials. Táto obsahuje 30 svietiacich guličiek v oranžových odtieňoch. Vo vnútri každej z nich je LED žiarovka s teplým bielym svetlom, vďaka ktorej guľôčky zvonka jemne svietia. Dlhá šnúra poskytuje dostatok priestoru pre vašu fantáziu, kam reťaz umiestnite. Svetielka si môžete omotať okolo čela postele, ozdobiť nimi parapet alebo ich použiť ako náhradu sviečok pri romantickej večeri. Reťaz je tiež napájaná batériami, takže sa nemusíte obmedzovať..

  15.49 €
 • Stropné svietidlo v striebornej farbe Markslöjd Rosndal Luxy ø 48 cm
  Stropné svietidlo v striebornej farbe Markslöjd Rosndal Luxy ø 48 cm

  Pre milovníkov luxusu. Svietidlo s brúsenými krištáľmi premení váš byt v kráľovskú komnatu. Pri rozsvietení vrhá na stenu hravé tiene a hodí sa do glamour interiéru aj ako ozvláštňujúci akcent do prudko ..

  214.00 €
 • Závesné stropné svietidlo Homemania Decor Ringo
  Závesné stropné svietidlo Homemania Decor Ringo

  Noblesa a škandinávska čistota. Tieto dva zdanlivo odlišné prvky sa prirodzene prepájajú, čím vyniká svojou nadčasovosťou a modernou eleganciou. Práve vďaka tomu je svetlo univerzálne použiteľné do akejkoľvek izby a v akomkoľvek štýle, ale napriek tomu si zachováva vlastný výrazný charakter. ..

  249.00 €
 • Čierne stropné svietidlo Sotto Luce MIKA Ø 25 cm
  Čierne stropné svietidlo Sotto Luce MIKA Ø 25 cm

  MIKA je novinka z dielne Sotto Luce , ktorá upustila od fúkaného skla a zaexperimentovala s textilným tienidlom. To je zalamínované, a tak sa tienidlo jemne leskne a vytvára tak nový pocit, novú skúsenosť s materiálom. Svetlo vynikne predovšetkým v interiéri ladenom do veľmi moderného štýlu, ale..

  78.90 €


© 2023 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt