Informácie o prudukte:
Kategória: Kuchyňa a jedáleň
Dodavateľ:Kilner
Cena:36.90 €
Nápojový automat Kilner 5 l 4 (80%) 34 x hodnotené

Kilner, to je synonymum pre zaváranie a výrobu domácich lahôdok. John Kilner bol totiž prvý, kto predstavil v roku 1842 svetu nádobu na zaváranie. To sa postupne stalo fenoménom, trendom i životnou vášňou pre mnohých ľudí. Za toľko rokov existencie a skúseností Kilner dotiahol výrobu svojich produktov do dokonalosti a dnes sklo nemá žiadne vzduchové bubliny, je veľmi odolné a vrchnáky skvele tesnia. Zaváranie so značkou Kilner je jedna báseň! Poznámka: dbajte na to, aby teplota nápoja nepresiahla 80 °C.


 • Nádoba na limonádu z recyklovaného skla Ego Dekor Authentic 6 l
  Nádoba na limonádu z recyklovaného skla Ego Dekor Authentic 6 l

  Authentic je krásna kuchynská kolekcia, ktorá je vyrobená z recyklovaného skla. Vy tak doma budete mať nielen krásny a praktický kúsok, ale zároveň vás..

  30.90 €
 • Sklenená karafa na vodu WMF 075 l
  Sklenená karafa na vodu WMF 075 l

  S WMF si domov prinášate tú najvyššiu kvalitu: ✓ nemecká precíznosť a najmodernejšie technológie ✓ značka WMF pre nás vyrába už cez 160 rokov ✓ Výroba riadu a kuchynské spotrebiče z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele , ktoré sa často dedí z generácie na generáciu. ✓ Značka myslí aj na jednoduchú starostlivosť a údržbu, a tak sa snaží, aby väčšina produktov mohla aspoň čiastočne do umývačky riadu. ✓ Ich nerezové hrnce sú ..

  32.90 €


© 2022 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt