Informácie o prudukte:
Kategória: Dekorácie
Dodavateľ:Vega
Cena:17.00 €
Nástenná reprodukcia na plátne Johannes Vermeer The Girl with Pearl 30 × 40 cm 5 (100%) 22 x hodnotené

Milovníci umenia, ozdobte svoje steny reprodukciou diela slávneho autora. Obraz je natlačený na plátne, ktoré je natiahnuté na drevenom ráme, a dodá vášmu príbytku atmosféru svetových galérií. Zavesiť ho môžete na stenu, ale perfektne bude vyzerať aj položený na komode a opretý o stenu.


 • 5-dielny obraz Mickey
  5-dielny obraz Mickey

  Ktoré dieťa by netúžilo mať svoje obľúbené rozprávkové postavy a hrdinov čo najbližšie? Urobte im radosť a zaveste im do izbičky 5-dielny obraz s motívmi z ich milovaných..

  30.00 €
 • Obraz na plátne Tanuki La Vie 70 × 50 cm
  Obraz na plátne Tanuki La Vie 70 × 50 cm

  O značke Španielska značka Tanuki nedbá len na dizajn, ale keďže sa jedná pre doplnky..

  30.00 €
 • Sklenený obraz Insigne Pinkelo 72 × 46 cm
  Sklenený obraz Insigne Pinkelo 72 × 46 cm

  Duchom vás prenesie na ďaleká miesta našej planéty a pohrá sa s vašou fantáziou a zároveň vzdušne ozdobí váš domov. Tento sklenený obraz s výraznou foto potlačou je presne to, čo vnesie do vášho života pokoj a harmóniu ♥ Obraz má sklenenú dosku, ktorá sa veľmi ľahko udržuje. Stačí pravidelne oprašovať či prejsť ľahko navlhčenú handričku. Skrutky a hmoždinky nie sú súčasťou balenia, zvyšok komponentov z videa áno. V ponuke značky Insigno môžete vyberať zo širokej škály motívov. Vyhrá to u vás romantické vyobrazenie pláže či skôr siahnete po niečom abstraktnejšom? Či už sa rozhodnete akokoľvek, môžete si byť istí, že aj pri páde zo steny sa..

  31.00 €
 • Obraz Styler Artbox Jetty I 50 × 50 cm
  Obraz Styler Artbox Jetty I 50 × 50 cm

  Zažeňte jednotvárnosť všedných dní a eliminujte tak nudnú auru vyžarujúcu z prázdnych múrov. S obrazom Styler to pôjde jedna radosť. O značke: Styler je jedna z popredných značiek špecializujúcich sa na dekorácie. Na trhu je už viac ako 20 rokov. Táto poľská značka vie o všetkých posledných trendoch v oblasti home dekoru, čo sa snaží na..

  17.00 €
 • 5-dielny obraz Super Heroes
  5-dielny obraz Super Heroes

  Ktoré dieťa by netúžilo mať svoje obľúbené rozprávkové postavy a hrdinov čo najbližšie? Urobte im radosť a zaveste im do izbičky 5-dielny obraz s motívmi z ich milovaných..

  30.00 €
 • 3-dielny nástenný obraz na plátne Vases
  3-dielny nástenný obraz na plátne Vases

  Neviete, čo s holými a nudnými stenami? Niekoľkodielny nástenný obraz je tým pravým oživením. Umiestnite ho nad pohovku alebo posteľ do spálne a uvidíte, ako celá izba zrazu pookreje. Bude mu to..

  60.00 €
 • Obraz na plátne Elegance 30 × 40 cm
  Obraz na plátne Elegance 30 × 40 cm

  Na maličkostiach záleží! Na tých vašich obľúbených kúskoch, ktoré zo seba vyžarujú niečo z vás a bez ktorých by ste si svoju každodennú pohodu v pokoji domova nevedeli predstaviť. Či už sú to obľúbené obliečky a vankúše z vášo snového kráľovstva, v ktorom sa ráno najradšej prebúdzate, alebo je to obľúbená šálka na čaj, či porcelán ako od babičky. Či už sú to kuchynské vychytávky, alebo vaše najobľúbenejšie kreslo - aj keď sú to "len"..

  15.00 €
 • Nástenný obraz na plátne v bielom ráme Tablo Center Flamingo Party 29 × 24 cm
  Nástenný obraz na plátne v bielom ráme Tablo Center Flamingo Party 29 × 24 cm

  Načo chodiť do galérie, keď si svoju vlastnú môžete poskladať presne z tých motívov, ktoré vás bavia? Nástenný obraz na plátne od značky Tablo Center vdýchne aj vášmu interiéru inšpiratívnu iskru. ♥ Obraz je vytlačený na kvalitné bavlnené plátno. Jeho výhodou je, že aj klasické fotografie získajú príjemný umelecký nádych, takže možnosti tlače na plátno sú prakticky nevyčerpateľné. Váš nový obraz na stenu má na svedomí značka Tablo Center. Jej ponuka je pestrá ako dúha, takže si na svoje prídu hádam všetci. Výroba a tlač prebiehajú na..

  14.00 €
 • 5-dielny obraz Will
  5-dielny obraz Will

  Kvety sú vždy dobrý nápad. A dvojnásobne to platí v interiéri, dodajú totiž nežný nádych romantiky a urobia radosť každej smutnej stene. Tak si ozdobte byt rozkvitnutými..

  19.00 €


© 2021 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt