Informácie o prudukte:
Kategória: Dekorácie
Dodavateľ:3D Art
Cena:25.00 €
Nástenná samolepka 3D Art Tine 135 × 90 cm 5 (100%) 31 x hodnotené

Nástenná samolepka od 3D Art vás prenesie na to najkrajšie miesto sveta. Stačí ju len nalepiť na očistený, rovný povrch a môžete sa kochať tou nekonečnou krásou ♥ Poznámka vhodné iba na rovné povrchy bez výraznej textúry.


 • Sada 30 samolepiek na nábytok Ambiance Cesolino 10 × 10 cm
  Sada 30 samolepiek na nábytok Ambiance Cesolino 10 × 10 cm

  Skrášlite domov samolepkami s motívom luxusných dlaždíc. S tými od značky Ambiance sa vybláznite a to už pri samotnej aplikácii. Fantázii sa medze nekladú, výsledné umelecké dielo je tak len vo vašich rukách ♥ Lepenie samolepiek je ľahké, netvoria sa pri ňom bubliny a ak ich nalepíte zle, pri zložení nehrozí poškodenie omietky. Rozmer hárka je 60 x 50 cm. O značke: Nástenné samolepky, ktoré vydržia naozaj veľa a skrášlia aj najnudnejší múr. To prináša značka Ambiance. Vo svojom repertoári má kúsky, ktoré potešia deti i dospelých. Tie menšie poteší rozprávkovými motívmi, tie..

  15.00 €
 • Sada 10 samolepiek na podlahu Ambiance Hexagons Jelilna 20 × 18 cm
  Sada 10 samolepiek na podlahu Ambiance Hexagons Jelilna 20 × 18 cm

  Priali by ste si oživiť nudné vzory vašej podlahy? Nemusíte investovať do nových obkladov či kachličiek, s výraznou zmenou pomôžu samolepky Ambiance. Ich aplikácia vám zaberie maximálne niekoľko desiatok minút. Môžete si byť istí, že najdlhšie bude trvať vymýšľanie toho, kde tieto krásne vzory umiestnite. Každá "kachlička" je vyrezaná zvlášť, a preto si ich môžete ľubovoľne nakombinovať podľa svojho uváženia. Takže rozhodne u nikoho ďalšieho neuvidíte rovnakú zostavu. O značke: Nástenné samolepky, ktoré toho vydržia naozaj veľa a skrášlia nudnú stenu. To prináša značka Ambiance. Vo svojom repertoári má kúsky, ktoré potešia deti i dospelých. Tie menšie potešia rozprávkovými motívmi, tie..

  20.00 €


© 2021 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt