Informácie o prudukte:
Kategória: Dekorácie
Dodavateľ:La Forma
Cena:51.00 €
Nástenné hodiny La Forma Klaus 4 (80%) 29 x hodnotené

Veľkolepá jednoduchosť, čistota tvarov i myšlienky a dobre vybrané materiály. Presne to vystihujú doplnky značky La Forma, ktoré sú ako vystrihnuté z magazínov o dizajnovom bývaní. Žite štýlovo!


 • Biely budík Karlsson Classic Bell ⌀ 10 cm
  Biely budík Karlsson Classic Bell ⌀ 10 cm

  Vstávať a cvičiť! Tento budík vás vytiahne z postele raz dva! Je od holandskej značky Karlsson, ktorá miluje minimalistické..

  28.00 €
 • Budík v drevenom dekore Karlsson Cube 21 × 9 cm
  Budík v drevenom dekore Karlsson Cube 21 × 9 cm

  Plynie ako voda a keď ho stratíte, už ho nenájdete. O čom je reč? Predsa o nedostižnom čase! Nenechajte si ho pretiecť medzi prstami a majte ho vždy pod dohľadom s minimalistickými hodinami Karlsson! Karlsson je svetoznáma holandská hodinárska značka. Je synonymom kvality, odzbrojujúcej krásy, estetických tvarov a inovatívneho dizajnu. Je..

  63.00 €
 • Biely budík s LED displejom Gingko Edge
  Biely budík s LED displejom Gingko Edge

  Malý budík od Gingko so šikmým podstavcom je užitočným pomocníkom pre vaše rána. Jednoduché zatrasenie budíka vypne alarm a vám umožní snívať o niečo dlhšie. Uplatniť tohto krásavca môžete aj večer. Stačí ho otočiť a premení sa na príjemnú stolnú lampu. Batéria vydrží po plnom nabití až 6 mesiacov v závislosti od využitia budíka. Napájanie do plného nabitia trvá zhruba 3 hodiny. Kto má tento zaujímavý kúsok na svwdomí? Značka Gingko ♥ Tá dala..

  52.00 €
 • Svetloružový pogumovaný budík Karlsson Gummy
  Svetloružový pogumovaný budík Karlsson Gummy

  Zobuďte sa so štýlom. Moderný budík od holandskej značky Karlsson sa vám každé ráno ozve a navyše bude na nočnom stolíku či poličke vyzerať úplne dokonale. Na digitálne čísla vždy dobre uvidíte a už nikdy sa vám nestane,..

  34.00 €
 • Bielosivý budík Karlsson Normann ø 10 cm
  Bielosivý budík Karlsson Normann ø 10 cm

  Aby ste už nikdy neprišli neskoro a naučili sa chodiť včas. Tieto hodiny vás to nielen naučia, ale budú aj nádherne vyzerať vo vašom..

  31.00 €


© 2021 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt