Informácie o prudukte:
Kategória: Záhrada
Dodavateľ:Outdoorchef
Cena:33.00 €
Obal na gril Outdoorchef Minichef 3,5 (70%) 39 x hodnotené

Pri správnej starostlivosti vám gril bude verne slúžiť celé desaťročia. Preto si zaobstarajte kryt, ktorý mu nielen dokonale padne, ale ho aj chráni pred prachom, smietkami a nepredvídateľnými poveternostnými podmienkami. Stačí ho cez neho jednoducho pretiahnuť a následne upevniť spodnú časť. Dobré vedieť: určené pre tento gril z rovnomennej kolekcie.


 • Súprava 4 oceľových náradí na grilovanie Remundi
  Súprava 4 oceľových náradí na grilovanie Remundi

  Tiež už sa nemôžete dočkať, keď sa konečne zídete s rodinou a priateľmi pri poriadnej grilovačke? Vybavte sa na túto príležitosť kvalitným náčiním Remundi, ktoré vaše kulinárske schopnosti pozdvihne na vyššiu úroveň. Hrdým príkladom je aj táto súprava 4 oceľových nástrojov na grilovanie. Súčasťou každého nástroja je aj špeciálny výrez slúžiaci na vyberanie horúcej mriežky z grilov Remundi, napríklad pri prikladaní dreva. Súprava sa dá vďaka..

  137.00 €
 • 2-dielna súprava grilovacieho náčinia Outdoorchef Starter
  2-dielna súprava grilovacieho náčinia Outdoorchef Starter

  Grilovacia sezóna sa rýchlo blíži. Pripravte sa na to spolu so značkou Outdoorchef. S touto súpravou grilovacieho náradia budete môcť pripraviť svoje pokrmy za krátky čas. Skladá sa z klieští z antikoro ocele a obracačky, ktorej optimálna dĺžka zaručuje pohodlnú manipuláciu. Dobré vedieť: -..

  27.00 €


© 2022 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt