Informácie o prudukte:
Kategória: Dekorácie
Dodavateľ:Styler
Cena:34.00 €
Obraz Styler Canvas Praia 85 × 113 cm 3 (60%) 30 x hodnotené

Zažeňte jednotvárnosť všedných dní a eliminujte tak nudnú auru vyžarujúcu z prázdnych múrov. S obrazom Styler to pôjde jedna radosť. O značke: Styler je jedna z popredných značiek špecializujúcich sa na dekorácie. Na trhu je už viac ako 20 rokov. Táto poľská značka vie o všetkých posledných trendoch v oblasti home dekoru, čo sa snaží na maximum odraziť vo svojich nástenných dekoráciách, obrazoch a hodinách.


 • Reprodukcia obrazu Vincenta van Gogha - Cafe Terrace 40 × 30 cm
  Reprodukcia obrazu Vincenta van Gogha - Cafe Terrace 40 × 30 cm

  Zažite atmosféru svetovej galérie priamo u vás doma! Obrazy Vincenta van Gogha, jedného z najznámejších mužov holandskej histórie, môžu odteraz visieť i vo vašej obývačke. Obraz je tlačený na plátne zo 100% bavlny, čo je zárukou vysokej farebnej kvality. Výhodou je i tlač po bočných..

  17.00 €
 • Zelený fotorámik Mauro Ferretti pro fotografii 20 x 25 cm
  Zelený fotorámik Mauro Ferretti pro fotografii 20 x 25 cm

  Vystavte svoje spomienky s patričnou eleganciou. Vaše najcennejšie momentky si zaslúžia adekvátnu prezentáciu. Rámček je vhodný pre fotografie s rozmermi 20 x 25 cm. O značke: Mauro Ferretti je talianska značka, ktoré uzrela svetlo sveta už pred viac ako 30 rokmi. Tvoria tu výnimočné a inovatívne kolekcie nábytku a dekorácií. Kolekcie originálne a osobité, hravé aj elegantné. Vďaka nevšednému dizajnu a použitiu..

  28.00 €


© 2021 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt