Informácie o prudukte:
Kategória: Dekorácie
Dodavateľ:Styler
Cena:13.00 €
Obraz Styler Canvas Shabby Do What 27 × 75 cm 4 (80%) 32 x hodnotené

Obraz má úžasnú moc zmeniť výzor celého interiéru. Nemusíte teda podnikať náročné kroky, aby ste si bývanie trochu oživili. Stavte na tento kúsok, ktorý je svojím motívom originálny a len ťažko prehliadnuteľný! O značke: Styler je jedna z popredných značiek špecializujúcich sa na dekorácie. Na trhu je už viac ako 20 rokov. Táto poľská značka vie o všetkých posledných trendoch v oblasti home dekoru, čo sa snaží na maximum odraziť vo svojich nástenných dekoráciách, obrazoch a hodinách.


 • 3-dielny nástenný obraz na plátne Vases
  3-dielny nástenný obraz na plátne Vases

  Neviete, čo s holými a nudnými stenami? Niekoľkodielny nástenný obraz je tým pravým oživením. Umiestnite ho nad pohovku alebo posteľ do spálne a uvidíte, ako celá izba zrazu pookreje. Bude mu to..

  60.00 €
 • Obraz na plátne Elegance 30 × 40 cm
  Obraz na plátne Elegance 30 × 40 cm

  Na maličkostiach záleží! Na tých vašich obľúbených kúskoch, ktoré zo seba vyžarujú niečo z vás a bez ktorých by ste si svoju každodennú pohodu v pokoji domova nevedeli predstaviť. Či už sú to obľúbené obliečky a vankúše z vášo snového kráľovstva, v ktorom sa ráno najradšej prebúdzate, alebo je to obľúbená šálka na čaj, či porcelán ako od babičky. Či už sú to kuchynské vychytávky, alebo vaše najobľúbenejšie kreslo - aj keď sú to "len"..

  15.00 €


© 2021 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt