Informácie o prudukte:
Kategória: Dekorácie
Dodavateľ:Tablo Center
Cena:14.00 €
Obraz Tablo Center Be Special 24 × 29 cm 4,5 (90%) 23 x hodnotené

Stále v interiéri chýba niečo na dotvorenie tej správnej útulnej atmosféry? Čo tak oživiť nudné a prázdne steny malým umeleckým dielom, na ktoré je radosť sa pozrieť. Zaveste obraz nad pohovku. Teraz už len stačí pozvať návštevu, ktorá zahrnie váš interiér komplimentmi.


 • Obraz na plátne Angola 80 × 30 cm
  Obraz na plátne Angola 80 × 30 cm

  Láka vás Afrika? Zaveste si na stenu obraz s motívmi, ktoré vám budú pripomínať horúcu Saharu aj vzdialenú..

  24.00 €
 • Obraz Tablo Center Tuscany 40 × 60 cm
  Obraz Tablo Center Tuscany 40 × 60 cm

  Atmosféru tajomných uličiek, krásnych výhľadov a skrytých zákutí u vás doma navodí nástenný tematický obraz. Zaveste ho nad pohovku, ozdobte s ním stenu v predsieni a pri každom pohľade naň sa..

  22.00 €
 • Tmavohnedý rámček na 8 fotografií Styler Narvik 51 × 41 cm
  Tmavohnedý rámček na 8 fotografií Styler Narvik 51 × 41 cm

  Pochváľte sa tými najkrajšími zábermi z ciest alebo momentkami zo svadby. V ráme je dosť miesta na detaily a celky, a tak na vás zakaždým dýchne atmosféra šťastných dní, ktoré fotky robia večnými. ..

  22.00 €
 • Obraz Tablo Center Elephant 24 × 29 cm
  Obraz Tablo Center Elephant 24 × 29 cm

  Stále v interiéri chýba niečo na dotvorenie tej správnej útulnej atmosféry? Čo tak oživiť nudné a prázdne steny malým umeleckým dielom, na ktoré je radosť sa pozrieť. Zaveste obraz nad pohovku. Teraz už..

  14.00 €
 • Reprodukcia obrazu Gustav Klimt Tree of Life 90 × 50 cm
  Reprodukcia obrazu Gustav Klimt Tree of Life 90 × 50 cm

  Tvorba secesného umelca Gustava Klimta ohromila celý svet. Vo svojej dobe totiž dokázal priniesť nový pohľad na svet aj na metódy, ako ho zachytiť. Modelom mu boli často krásne ženy, koľkokrát neznáme, ktorých nádheru Klimt dokázal podporiť použitými farbami, technikami a pózami. Výsledkom sú často obrazy plné zmyselnosti, erotiky a mystiky, ktorá budí nečakané, dráždivé pocity. Ak ste sa nechali spútať nádherou farieb a ženskej aury, nenechajte Klimta visieť len v galerijných sieňach. Vyveste si jeho veľkoleposť v podobe plátna s podarenou reprodukciou. Plátna, ktoré bude vaším malým vlastníctvom umeleckej..

  45.00 €
 • Obraz Tablo Center Mills 24 × 29 cm
  Obraz Tablo Center Mills 24 × 29 cm

  Stále v interiéri chýba niečo na dotvorenie tej správnej útulnej atmosféry? Čo tak oživiť nudné a prázdne steny malým umeleckým dielom, na ktoré je radosť sa pozrieť. Zaveste obraz nad pohovku. Teraz už..

  14.00 €
 • Reprodukcia obrazu Claude Monet - Le Pont de Waterloo 90 × 60 cm
  Reprodukcia obrazu Claude Monet - Le Pont de Waterloo 90 × 60 cm

  Premeňte svoj interiér v malú súkromnú galériu s majstrovským dielom Clauda Moneta, pravého otca impresionizmu. Základ obrazu je tvorený bavlneným plátnom s kvalitnou potlačou, a tak farby vyzerajú ako živé. Plátno je natiahnuté na rám, preto ho možno ihneď zavesiť na háčik. A tým, že je potlač urobená..

  41.00 €
 • Nástenný obraz na plátne Tablo Center Flowers in Vase 40 × 60 cm
  Nástenný obraz na plátne Tablo Center Flowers in Vase 40 × 60 cm

  Premeňte svoj domov na umeleckú galériu. S takým nástenným obrazom na plátne, ako je ten od značky Tablo Center, získa váš domov iskru. Obraz je vytlačený na kvalitné bavlnené plátno. Jeho výhodou je, že aj klasické fotografie získajú príjemný umelecký nádych, takže možnosti tlače na plátno sú prakticky nevyčerpateľné. Váš nový obraz na stenu má na svedomí značka Tablo Center. Jej ponuka je pestrá ako dúha, takže si na svoje prídu hádam všetci. Výroba a tlač prebiehajú na..

  22.00 €


© 2021 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt