Informácie o prudukte:
Kategória: Dekorácie
Dodavateľ:Majestic
Cena:15.00 €
Obraz na plátne Elegance 30 × 40 cm 3,5 (70%) 22 x hodnotené

Na maličkostiach záleží! Na tých vašich obľúbených kúskoch, ktoré zo seba vyžarujú niečo z vás a bez ktorých by ste si svoju každodennú pohodu v pokoji domova nevedeli predstaviť. Či už sú to obľúbené obliečky a vankúše z vášo snového kráľovstva, v ktorom sa ráno najradšej prebúdzate, alebo je to obľúbená šálka na čaj, či porcelán ako od babičky. Či už sú to kuchynské vychytávky, alebo vaše najobľúbenejšie kreslo - aj keď sú to "len" veci, vedzte, že práve vďaka nim je domov domovom, a práve tým vaším...


 • Reprodukcia obrazu Vincent van Gogh - Cafe Terrace 70 x 50 cm
  Reprodukcia obrazu Vincent van Gogh - Cafe Terrace 70 x 50 cm

  Nechajte vaším domovom preniknúť energiu, ktorá sála z umeleckých diel. Obraz Cafe Terrace je jedným z diel holandského maliara Vincenta van Gogha. Vďaka realistickej reprodukcii si..

  31.00 €
 • Sklenený obraz Insigne Black and White
  Sklenený obraz Insigne Black and White

  Abstraktné obrazy sa nikdy neopozerajú, pretože v nich pokaždé objavíte niečo nové. Nové tvary, emócie aj symboliku. Súčasťou balenia je sklenená doska, ktorá obraz ochraňuje pred poškodením a ľahko sa čistí. Stačí pravidelne oprašovať alebo umyť vlhkou handričkou. Stačí len pár krokov a obraz krásne splynie s..

  31.00 €
 • Obraz na plátne Autumn Leaves 45 × 45 cm
  Obraz na plátne Autumn Leaves 45 × 45 cm

  Jedným jediným obrazom je možné zmeniť dojem celého interiéru. Neveríte? Tento rafinovaný obraz to dokáže a dodá múrom moderný dotyk, ktorý nebude možné prehliadnuť. Položte ho na komodu alebo ho..

  21.00 €
 • Plechová ceduľa Antic Line Robot 25 x 33 cm
  Plechová ceduľa Antic Line Robot 25 x 33 cm

  Doplnky vo vintage štýle, ktoré sú zárukou trendy interiéru. To stelesňuje aj táto plechová ceduľa, ktorá nájde svoje miesto v izbe vysokoškolského študenta aj v kuchyni vašich starých rodičov. Francúzska duša, prirodzená patina a nádych starých čias, to je poznávacie znamenie dekorácie Antic Line. Vďaka tomu vyzerajú, že v sebe skrývajú stovky príbehov, ktoré len..

  15.00 €
 • Ceduľa Antic Line Bar 2424
  Ceduľa Antic Line Bar 2424

  Milujete Francúzsko? Víno? Bagety? A život? Povedzte to ceduľou! Cedule s nápismi s francúzskym šarmom a pohotovým vtipom ozdobia vašu domácnosť a vdýchnu jej ľahkosť spájanú s Francúzmi. Dekorácie tvoria tvár domova, a tie od Antic Line majú nádych starých čias..

  39.00 €
 • Obraz na plátne Paris 45 × 45 cm
  Obraz na plátne Paris 45 × 45 cm

  Zavedie vás na prechádzku po tých najromantickejších uličkách. Obraz bude vyzerať..

  21.00 €
 • Sada 2 obrazov Tablo Center Tree Golden
  Sada 2 obrazov Tablo Center Tree Golden

  Stále v interiéri chýba niečo na dotvorenie tej správnej útulnej atmosféry? Čo tak oživiť nudné a prázdne steny malým umeleckým dielom, na ktoré je radosť sa pozrieť. Zaveste obraz nad pohovku. Teraz už..

  31.00 €
 • Nástenný obraz na plátne Coffee 30 × 40 cm
  Nástenný obraz na plátne Coffee 30 × 40 cm

  Trápi vaše steny smútok? Vytvorte si doma malú umeleckú galériu plnú farieb a zasnených motívov. Zaveste obraz na stenu nad pohovkou či posteľou alebo ho len tak ležérne položte na komodu a oprite o stenu. Uvidíte, že izba..

  17.00 €


© 2021 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt