Informácie o prudukte:
Kategória: Dekorácie
Dodavateľ:Tanuki
Cena:30.00 €
Obraz na plátne Tanuki La Vie 70 × 50 cm 4,5 (90%) 22 x hodnotené


O značke
Španielska značka Tanuki nedbá len na dizajn, ale keďže sa jedná pre doplnky pre tých najmenších, myslí aj na bezpečnosť použitých materiálov.


 • Sklenený obraz Insigne Pinkelo 72 × 46 cm
  Sklenený obraz Insigne Pinkelo 72 × 46 cm

  Duchom vás prenesie na ďaleká miesta našej planéty a pohrá sa s vašou fantáziou a zároveň vzdušne ozdobí váš domov. Tento sklenený obraz s výraznou foto potlačou je presne to, čo vnesie do vášho života pokoj a harmóniu ♥ Obraz má sklenenú dosku, ktorá sa veľmi ľahko udržuje. Stačí pravidelne oprašovať či prejsť ľahko navlhčenú handričku. Skrutky a hmoždinky nie sú súčasťou balenia, zvyšok komponentov z videa áno. V ponuke značky Insigno môžete vyberať zo širokej škály motívov. Vyhrá to u vás romantické vyobrazenie pláže či skôr siahnete po niečom abstraktnejšom? Či už sa rozhodnete akokoľvek, môžete si byť istí, že aj pri páde zo steny sa..

  31.00 €
 • Obraz Styler Artbox Jetty I 50 × 50 cm
  Obraz Styler Artbox Jetty I 50 × 50 cm

  Zažeňte jednotvárnosť všedných dní a eliminujte tak nudnú auru vyžarujúcu z prázdnych múrov. S obrazom Styler to pôjde jedna radosť. O značke: Styler je jedna z popredných značiek špecializujúcich sa na dekorácie. Na trhu je už viac ako 20 rokov. Táto poľská značka vie o všetkých posledných trendoch v oblasti home dekoru, čo sa snaží na..

  17.00 €
 • 5-dielny obraz Super Heroes
  5-dielny obraz Super Heroes

  Ktoré dieťa by netúžilo mať svoje obľúbené rozprávkové postavy a hrdinov čo najbližšie? Urobte im radosť a zaveste im do izbičky 5-dielny obraz s motívmi z ich milovaných..

  30.00 €
 • Obraz Styler Canvas Shabby Do What 27 × 75 cm
  Obraz Styler Canvas Shabby Do What 27 × 75 cm

  Obraz má úžasnú moc zmeniť výzor celého interiéru. Nemusíte teda podnikať náročné kroky, aby ste si bývanie trochu oživili. Stavte na tento kúsok, ktorý je svojím motívom originálny a len ťažko prehliadnuteľný! O značke: Styler je jedna z popredných značiek špecializujúcich sa na dekorácie. Na trhu je už viac ako 20 rokov. Táto poľská značka vie o všetkých posledných trendoch v oblasti home dekoru, čo sa snaží na..

  13.00 €
 • 3-dielny nástenný obraz na plátne Vases
  3-dielny nástenný obraz na plátne Vases

  Neviete, čo s holými a nudnými stenami? Niekoľkodielny nástenný obraz je tým pravým oživením. Umiestnite ho nad pohovku alebo posteľ do spálne a uvidíte, ako celá izba zrazu pookreje. Bude mu to..

  60.00 €
 • Nástenný obraz na plátne v bielom ráme Tablo Center Flamingo Party 29 × 24 cm
  Nástenný obraz na plátne v bielom ráme Tablo Center Flamingo Party 29 × 24 cm

  Načo chodiť do galérie, keď si svoju vlastnú môžete poskladať presne z tých motívov, ktoré vás bavia? Nástenný obraz na plátne od značky Tablo Center vdýchne aj vášmu interiéru inšpiratívnu iskru. ♥ Obraz je vytlačený na kvalitné bavlnené plátno. Jeho výhodou je, že aj klasické fotografie získajú príjemný umelecký nádych, takže možnosti tlače na plátno sú prakticky nevyčerpateľné. Váš nový obraz na stenu má na svedomí značka Tablo Center. Jej ponuka je pestrá ako dúha, takže si na svoje prídu hádam všetci. Výroba a tlač prebiehajú na..

  14.00 €
 • Viacdielny nástenný obraz Butterfly And Flower
  Viacdielny nástenný obraz Butterfly And Flower

  Jar nám pomaly klope na dvere. Osviežte svoj interiér viacdielnymi obrazmi s prírodnými motívmi a uvidíte, ako váš domov zrazu rozkvitne. Kvety všetkých veľkostí i tvarov sú stále v kurze a čakanie na jar s nimi iste bude veselšie. Tak ktorý bude ten..

  19.00 €
 • 3-dielny obraz na plátne Feathers
  3-dielny obraz na plátne Feathers

  Jedným jediným obrazom je možné zmeniť dojem celého interiéru. Neveríte? Tento rafinovaný obraz to dokáže a dodá múrom moderný dotyk, ktorý nebude možné prehliadnuť. Položte ho na komodu alebo ho..

  49.00 €
 • 5-dielny obraz Will
  5-dielny obraz Will

  Kvety sú vždy dobrý nápad. A dvojnásobne to platí v interiéri, dodajú totiž nežný nádych romantiky a urobia radosť každej smutnej stene. Tak si ozdobte byt rozkvitnutými..

  19.00 €
 • Nástenný obraz na plátne Red Trees 45 × 45 cm
  Nástenný obraz na plátne Red Trees 45 × 45 cm

  Trápi vaše steny smútok? Vytvorte si doma malú umeleckú galériu plnú farieb a zasnených motívov. Zaveste obraz na stenu nad pohovkou či posteľou alebo ho len tak ležérne položte na komodu a oprite o stenu. Uvidíte, že izba..

  20.00 €


© 2021 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt