Informácie o prudukte:
Kategória: Dekorácie
Dodavateľ:Piacenza Art
Cena:16.00 €
Plagát v ráme Piacenza Art Audrey Balon 30 × 20 cm 3 (60%) 29 x hodnotené

Ikonická Audrey Hepburn je synonymom krásy a elegancie. Ozdobte svoju stenu minimalistickým plagátom od značky Piacenza Art s vysokokvalitnou digitálnou potlačou. Súčasťou balenia je aj rám s háčikmi na zavesenie. Neobsahuje klince.


 • Reprodukcia obrazu Gustav Klimt - Malcesine on Lake Garda 60  ×  60 cm
  Reprodukcia obrazu Gustav Klimt - Malcesine on Lake Garda 60  ×  60 cm

  Tvorba secesného umelca Gustava Klimta ohromila celý svet. Vo svojej dobe totiž dokázal priniesť nový pohľad na svet aj na metódy, ako ho zachytiť. Modelom mu boli často krásne ženy, koľkokrát neznáme, ktorých nádheru Klimt dokázal podporiť použitými farbami, technikami a pózami. Výsledkom sú často obrazy plné zmyselnosti, erotiky a mystiky, ktorá budí nečakané, dráždivé pocity. Ak ste sa nechali spútať nádherou farieb a ženskej aury, nenechajte Klimta visieť len v galerijných sieňach. Vyveste si jeho veľkoleposť v podobe plátna s podarenou reprodukciou. Plátna, ktoré bude vaším malým vlastníctvom umeleckej..

  32.00 €
 • Obraz Tablo Center Be Special 24 × 29 cm
  Obraz Tablo Center Be Special 24 × 29 cm

  Stále v interiéri chýba niečo na dotvorenie tej správnej útulnej atmosféry? Čo tak oživiť nudné a prázdne steny malým umeleckým dielom, na ktoré je radosť sa pozrieť. Zaveste obraz nad pohovku. Teraz už..

  14.00 €
 • Obraz na plátne Angola 80 × 30 cm
  Obraz na plátne Angola 80 × 30 cm

  Láka vás Afrika? Zaveste si na stenu obraz s motívmi, ktoré vám budú pripomínať horúcu Saharu aj vzdialenú..

  24.00 €


© 2021 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt