Informácie o prudukte:
Kategória: Dekorácie
Dodavateľ:Fedkolor
Cena:32.00 €
Reprodukcia obrazu Gustav Klimt - Malcesine on Lake Garda 60  ×  60 cm 3,5 (70%) 25 x hodnotené

Tvorba secesného umelca Gustava Klimta ohromila celý svet. Vo svojej dobe totiž dokázal priniesť nový pohľad na svet aj na metódy, ako ho zachytiť. Modelom mu boli často krásne ženy, koľkokrát neznáme, ktorých nádheru Klimt dokázal podporiť použitými farbami, technikami a pózami. Výsledkom sú často obrazy plné zmyselnosti, erotiky a mystiky, ktorá budí nečakané, dráždivé pocity. Ak ste sa nechali spútať nádherou farieb a ženskej aury, nenechajte Klimta visieť len v galerijných sieňach. Vyveste si jeho veľkoleposť v podobe plátna s podarenou reprodukciou. Plátna, ktoré bude vaším malým vlastníctvom umeleckej jedinečnosti. Plátno je potlačené aj zo strany, nie je teda potrebné obraz rámovať.


 • 5-dielny obraz Kelsi
  5-dielny obraz Kelsi

  Na maličkostiach záleží! Na tých vašich obľúbených kúskoch, ktoré zo seba vyžarujú niečo z vás a bez ktorých by ste si svoju každodennú pohodu v pokoji domova nevedeli predstaviť. Či už sú to obľúbené obliečky a vankúše z vášo snového kráľovstva, v ktorom sa ráno najradšej prebúdzate, alebo je to obľúbená šálka na čaj, či porcelán ako od babičky. Či už sú to kuchynské vychytávky, alebo vaše najobľúbenejšie kreslo - aj keď sú to "len" veci, vedzte, že práve vďaka nim je domov domovom, a práve tým..

  27.00 €
 • Obraz Tablo Center Be Special 24 × 29 cm
  Obraz Tablo Center Be Special 24 × 29 cm

  Stále v interiéri chýba niečo na dotvorenie tej správnej útulnej atmosféry? Čo tak oživiť nudné a prázdne steny malým umeleckým dielom, na ktoré je radosť sa pozrieť. Zaveste obraz nad pohovku. Teraz už..

  14.00 €
 • Obraz na plátne Angola 80 × 30 cm
  Obraz na plátne Angola 80 × 30 cm

  Láka vás Afrika? Zaveste si na stenu obraz s motívmi, ktoré vám budú pripomínať horúcu Saharu aj vzdialenú..

  24.00 €
 • Obraz Tablo Center Tuscany 40 × 60 cm
  Obraz Tablo Center Tuscany 40 × 60 cm

  Atmosféru tajomných uličiek, krásnych výhľadov a skrytých zákutí u vás doma navodí nástenný tematický obraz. Zaveste ho nad pohovku, ozdobte s ním stenu v predsieni a pri každom pohľade naň sa..

  22.00 €
 • Tmavohnedý rámček na 8 fotografií Styler Narvik 51 × 41 cm
  Tmavohnedý rámček na 8 fotografií Styler Narvik 51 × 41 cm

  Pochváľte sa tými najkrajšími zábermi z ciest alebo momentkami zo svadby. V ráme je dosť miesta na detaily a celky, a tak na vás zakaždým dýchne atmosféra šťastných dní, ktoré fotky robia večnými. ..

  22.00 €
 • Obraz Tablo Center Elephant 24 × 29 cm
  Obraz Tablo Center Elephant 24 × 29 cm

  Stále v interiéri chýba niečo na dotvorenie tej správnej útulnej atmosféry? Čo tak oživiť nudné a prázdne steny malým umeleckým dielom, na ktoré je radosť sa pozrieť. Zaveste obraz nad pohovku. Teraz už..

  14.00 €


© 2021 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt