Informácie o prudukte:
Kategória: Textil
Dodavateľ:Kindsgut
Cena:16.00 €
Súprava 2 sivých mušelínových uteráčikov Kindsgut Dots 14 x 20 cm 4,5 (90%) 33 x hodnotené

Dva hravé mušelínové uteráčiky od značky Kindsgut sú praktickou pomôckou pri očiste malého dieťaťa. Vďaka zloženiu z kvalitnej a jemnej bavlny ich oceníte už od prvého kúpania.


 • Pár silikónových rukavíc na umývanie riadu Wenko Rena
  Pár silikónových rukavíc na umývanie riadu Wenko Rena

  Udržať čistotu a poriadok vo vlastnej kuchyni býva chvíľami poriadny oriešok. Akonáhle ale raz stavíte na spoľahlivých pomocníkov značky Wenko, stane sa váš všedný život o kúsok jednoduchším. Ich premyslený dizajn si jednoducho zamilujete ♥ Poznáte Wenko? Táto obľúbená nemecká značka vyrába praktické a dokonale funkčné doplnky do domácnosti, ktoré vám zjednodušia každodenný život. Či už potrebujete pomôcť s upratovaním, alebo vyriešiť organizáciu v šatníku,..

  12.99 €
 • Viacúčelová utierka Spontex Top Tex 10 kusov
  Viacúčelová utierka Spontex Top Tex 10 kusov

  Hubová utierka pre všestranné použitie v domácnosti a jednoduché upratovanie. Extra savá. Vyrobená z viskózy, zaručujúce dokonalú savosť a..

  19.00 €
 • Tekutý umývací prostriedok na riad Jar Expert 5 l
  Tekutý umývací prostriedok na riad Jar Expert 5 l

  Tekutý koncentrovaný prostriedok na ručné umývanie riadu, výhodné balenie 5 l. Na hrnce, panvice, porcelán, príbory a sklo...

  12.40 €
 • Zelený stojan na pomôcky na umývanie Versa
  Zelený stojan na pomôcky na umývanie Versa

  Vaša kuchyňa sa nesie v modernom štýle a radi všetko okoreníte výraznejšími tvarmi či farbami. Hravé doplnky s južanským temperamentom vám padnú do noty. O Versa: Španielska značka figuruje na trhu od roku 1946. Z malého dodávateľa nábytku a dekorácií sa stala silná medzinárodná firma. Versa si kladie za cieľ a poslanie vyrábať moderný a cenovo dostupný nábytok a dekorácie. Prioritou je, aby..

  13.49 €
 • Sivý odkvapávač Joseph Joseph Duo
  Sivý odkvapávač Joseph Joseph Duo

  S nastolením poriadku v kuchyni vám s ľahkosťou pomôže značka Joseph Joseph. Medzi pomocníkov patrí aj tento odkvapkávač s rozdelenou plochou – zatiaľ čo plocha s ostňami je vhodná najmä na taniere, rovná plocha je ideálna na sušenie pohárov či hrnčekov. O jednoduchú údržbu sa potom postará priamy odtok odkvapkanej vody do drezu. Dobré..

  23.90 €


© 2023 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt