Informácie o prudukte:
Kategória: Dekorácie
Dodavateľ:Esschert Design
Cena:48.90 €
Súprava 2 závesov na kvetináč Esschert Design Scandi ø 24 cm 3,5 (70%) 35 x hodnotené

Tiež zastávate názor, že zelene nie je doma nikdy dosť? Ak vám však už neostáva miesto, šikovným riešením môžu byť tieto závesné kvetináče od značky Esschert Design. Poznámka: Výška samotného podnosu je 2,1 cm.


 • Súprava 2 tmavozelených kovových stojanov na kvetináče PT LIVING Hexagon
  Súprava 2 tmavozelených kovových stojanov na kvetináče PT LIVING Hexagon

  Zapustil u vás doma svoje korene minimalizmus? Potom ho nezabudnite rosiť chválou, priživovať sviežimi farbami a vystavovať priamemu obdivu svojich návštev. Tieto kúsky vyzdvihnú krásu každého lístka i kvetu. Hlavnou myšlienkou holandskej značky PT LIVING je vnášať do svojho špecifického dizajnu výnimočnosť a..

  199.00 €
 • Biely stojan na kvetiny Støraa Tallulah
  Biely stojan na kvetiny Støraa Tallulah

  Stojan je vyrobený z laminovanej drevovláknitej dosky s povrchovou úpravou z orechového dreva a v kombinácii s pevnou kovovou konštrukciou s..

  106.00 €
 • Hnedá drevená pojazdná podložka pod kvetináč Esschert Design Nature ø 29 cm
  Hnedá drevená pojazdná podložka pod kvetináč Esschert Design Nature ø 29 cm

  Prerástli vám kvety trochu cez hlavu? Všetci to poznáme, postupne dávate svojim kvetom viac a viac priestoru, presádzate, tešíte sa z rastu a potom? Nádobou už nepohnete! Na to slúži táto praktická drevená podložka pod kvetináč so štyrmi kolieskami, aby ste si nepoškodili podlahu neustálym prenášaním..

  14.49 €
 • Pieskovohnedý závesný kvetináč PT LIVING Skittle ø 135 cm
  Pieskovohnedý závesný kvetináč PT LIVING Skittle ø 135 cm

  Už sa vám izbové rastlinky zabývali na všetkých parapetách aj poličkách? Je načase využiť aj iné miesta. Závesnému kvetináču to pristane visiac zo stropu v interiéri ale i na terase, či balkóne. Tak vytvorte zo svojho bytu zelenú oázu. Minimalistické, moderné a za každú cenu šik. Také sú dekorácie a doplnky holandskej značky PT LIVING. Ak ste fanúšikom minimalistického scandi, potom si tu..

  35.90 €
 • Svetloružový nástenný keramický kvetináč PT LIVING Nest
  Svetloružový nástenný keramický kvetináč PT LIVING Nest

  Nechajte štýl svojho domova a jeho zeleň kvitnúť. Pokiaľ vo vašom interiéri zapustil korene minimalizmus, tieto kúsky budú živnou pôdou pre jeho eleganciu i sviežosť. Hlavnou myšlienkou holandskej značky PT LIVING je vnášať..

  28.90 €
 • Súprava 2 textilných obalov na kvetináč Madre Selva Flores y Gruas
  Súprava 2 textilných obalov na kvetináč Madre Selva Flores y Gruas

  Vykúzlite si doma atmosféru ako so slnkom zaliateho Mexika. Značka Madre Selva v sebe spája farebnosť, výrazné vzory a prírodné materiály. Prichádza tak s doplnkami a..

  34.00 €
 • Súprava 2 kovových obalov na kvetináče so stojanmi v zlatej farbe Westwing Collection Mina
  Súprava 2 kovových obalov na kvetináče so stojanmi v zlatej farbe Westwing Collection Mina

  Ak patríte medzi nadšených milovníkov izbových džunglí, mali by ste svojim rastlinám dopriať také kvetináče, v ktorých náležite vyniknú. Tak tomu bude aj s touto súpravou dvoch kovových obalov od značky Westwing Collection, ktoré vynikajú svojím minimalistickým dizajnom a lesklým hladkým povrchom zlatej farby. Súčasťou sú aj dva čierne stojany ideálne na umiestnenie na podlahu. Rozmery: obal na kvetináč 1: Ø 29 cm, výška 56 cm, obal na kvetináč 2: Ø 29 cm, výška 45 cm, bez podstavca: Ø 27 cm, výška 25 cm. Poznámka: vzhľadom na výrobný proces je pri vrchnom okraji obalov malá dierka s rozmermi..

  149.00 €
 • Terakotový kvetináč na drevenom podstavci Kave Home Dalva ⌀ 30 cm
  Terakotový kvetináč na drevenom podstavci Kave Home Dalva ⌀ 30 cm

  Prepracovaná kvetinová kompozícia zohľadňuje nielen farby, ale aj výškovú úroveň. Previsnuté kaskády lístkov a sukulentov obzvlášť vyniknú vďaka drevenému podstavcu. Osviežte svoju terasu či balkón trendy doplnkami od..

  118.00 €


© 2023 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt