Informácie o prudukte:
Kategória: Kuchyňa a jedáleň
Dodavateľ:Done by Deer
Cena:18.90 €
Súprava 3 detských tanierov Done by Deer Yummy 4,5 (90%) 34 x hodnotené

Veríme, že vysoká praktickosť a nenútená rozkošnosť detského riadu od dánskej značky Done by Deer si získa aj vás. Pri jeho výrobe kladie dôraz najmä na prvotriedne materiály a následné precízne spracovanie. Táto súprava tanierov z kolekcie Yummy je vyrobená zo 100 % melamínu určeného pre potravinárske účely. Môžete si tak byť istí, že riad je zdravotne vyhovujúci.


 • Červený silikónový detský tanier Kindsgut Squared 25 x 16 cm
  Červený silikónový detský tanier Kindsgut Squared 25 x 16 cm

  Prebuďte vo svojich deťoch záujem o pestrú stravu. S farebným tanierom značky Kindsgut bude stolovanie zábavou. Vnútorné priehradky vytvárajú tri sekcie, ktoré sú ideálne na podávanie hlavného jedla a príloh. Je..

  23.90 €
 • Svetlosivý silikónový detský tanier Kindsgut Plate ø 20 cm
  Svetlosivý silikónový detský tanier Kindsgut Plate ø 20 cm

  Prebuďte vo svojich deťoch záujem o pestrú stravu. S farebným tanierom značky Kindsgut bude stolovanie zábavou. Vnútorné priehradky vytvárajú tri sekcie, ktoré sú ideálne na podávanie hlavného jedla a príloh. Je..

  19.90 €
 • Sivý detský silikónový tanier Done by Deer Peekaboo Elphee
  Sivý detský silikónový tanier Done by Deer Peekaboo Elphee

  Dánska značka Done by Deer sa sústredí najmä na inovácie, minimalistický škandinávsky dizajn a vysokú praktickosť. Nezabúda však ani na vytúženú hravosť, ktorá je u produktov venovaných deťom jednoducho nutnosťou. Potvrdzuje to aj silikónový riad z kolekcie Peekaboo, s ktorým bude stolovanie s vašou ratolesťou jednoducho radosť. Ponúkne totiž oveľa viac, než len rozkošný..

  20.90 €
 • Súprava 2 detských prestieraní Kindsgut Woods ø 20 cm
  Súprava 2 detských prestieraní Kindsgut Woods ø 20 cm

  V tejto súprave prestierania od značky Kindsgut nájdete dva farebné kusy s hravým zvieracím motívom, ktorý pomôže spestriť dieťaťu stolovanie. Navyše spoľahlivo ochráni dosku stola, takže sa nemusíte obávať jej poškodenia. Sú vyrobené z prírodných materiálov, čo z nich robí ideálnu a šetrnú voľbu pre každého, komu záleží na..

  16.99 €


© 2022 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt