Informácie o prudukte:
Kategória: Bytové doplnky
Dodavateľ:Antic Line
Cena:36.00 €
Sada 2 vedierok Antic Line Vintage Rose 3 (60%) 34 x hodnotené

Viete, aký je francúzsky recept na domov snov? Delikátne vybrané farby, ktoré síce vyzerajú na prvý pohľad nenápadne, ale dokážu rozohrať nekonečný tanec chutí. K tomu pridáte ľahko rustikálny štýl a okoreníte štipkou romantiky a je to - vaše bývanie bude pôsobiť príjemne a francúzsky. Ako to všetko vieme? My nie, ale francúzska značka Antic Line o tom vie veľa.


 • Sada 2 vedierok Antic Line Vintage Rose
  Sada 2 vedierok Antic Line Vintage Rose

  Viete, aký je francúzsky recept na domov snov? Delikátne vybrané farby, ktoré síce vyzerajú na prvý pohľad nenápadne, ale dokážu rozohrať nekonečný tanec chutí. K tomu pridáte ľahko rustikálny štýl a okoreníte štipkou romantiky a je to - vaše bývanie bude pôsobiť príjemne a francúzsky. Ako to..

  36.00 €
 • Sivé dvojité vedro Addis Wringler
  Sivé dvojité vedro Addis Wringler

  So všetkými druhmi neporiadku a špiny si poradí značka britská značka Addis. Vďaka výrobkom z kvalitných a robustných materiálov vám pôjde upratovanie od ruky jedna báseň a možno sa na neho dokonca aj začnete tešiť. Tak sa vybavte odborníkmi na tie najmenej..

  12.99 €
 • Súprava vedierka a mopu na podlahu Vileda SpinClean
  Súprava vedierka a mopu na podlahu Vileda SpinClean

  Uľahčite si nepopulárne práce s upratovacími pomôckami od značky Vileda. Súprava vedra a mopu Spin&Clean zanechá vaše podlahy čisté a lesklé. Jeho hlavné prednosti sme vám pre jednoduchú orientáciu spísali do bodov nižšie • Vedro je vybavené rotačným valčekom, ktorý mop pred každým použitím dôkladne opláchne a vyčistí, • dôkladné vyžmýkanie sa dosiahne rýchlymi pohybmi rukoväte mopu, vďaka ktorým sa umývacia hlavica nadvihne a rotuje ľahko nad valčekom, • Hlavica mopu sa otáča o 360 stupňov, takže..

  30.00 €
 • Čierny čistiaci valček na žmolky Zone Singles
  Čierny čistiaci valček na žmolky Zone Singles

  Ak sa vám na oblečení občas objavia žmolky, určite oceníte čistiaci valček zo série Singles od dánskej značky Zone. Vďaka malým rozmerom a..

  23.90 €
 • Zelený oganizér Wenko Caddy
  Zelený oganizér Wenko Caddy

  Udržujte poriadok vo svojich čistiacich nástrojoch s praktickým textilným organizérom od Wenko. Jeho hlavná priehradka je obklopená šiestimi ďalšími vreckami, ktoré pomáhajú uložiť množstvo prostriedkov a nástrojov. Je vybavený hliníkovou rukoväťou na jednoduchú manipuláciu a prenášanie. Ak ho už..

  20.90 €
 • Mop na kachličky s teleskopickou tyčou Wenko Tile
  Mop na kachličky s teleskopickou tyčou Wenko Tile

  Praktický mop Wenko je ideálnym nástrojom na čistenie kúpeľne - stačí len voda. Je nápadne ľahký (296 g) a teleskopická tyč striebornej farby s dĺžkou od 67 do 105 cm vám umožní dosiahnuť aj do tých najvzdialenejších kútov. 16 cm široká hlava je k rukoväti pripojená pohyblivým kĺbom, ktorý zvyšuje flexibilitu. Odnímateľný a umývateľný rukáv je vyrobený zo špeciálnej zmesi..

  15.99 €
 • Súprava vedierka a mopu na podlahu Vileda Ultramax
  Súprava vedierka a mopu na podlahu Vileda Ultramax

  Uľahčite si nepopulárne práce s upratovacími pomôckami od značky Vileda. Súprava vedra a mopu Ultramat zanechá vaše podlahy čisté a lesklé. Jeho hlavné prednosti sme pre vás zhrnuli do nasledujúcich bodov: • Vedro má šlapací pedál, takže máte vždy dokonalú kontrolu nad vlhkosťou mopu, • hlavicu mopu možno otáčať o 180 stupňov, takže sa bez väčších ťažkostí dostanete aj do ťažko prístupných miest, • tenké mikrovlákna mopu dokonale priľnú k povrchu podlahy, kde zachytia nečistoty a baktérie bez potreby použitia chemikálií, a abrazívne vlákna ľahko odstránia aj zaschnutú špinu, • hodí sa na všetky typy podláh, a to vrátane dreva či laminátu. • teleskopickú trojdielnu skrutkovaciu..

  31.00 €


© 2022 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt