Informácie o prudukte:
Kategória: Dekorácie
Dodavateľ:Ambiance
Cena:24.00 €
Sada 3 3D samolepiek na stenu Ambiance Banana Trees 4 (80%) 27 x hodnotené

Skrášlite v priebehu niekoľkých sekúnd svoju obývačku či spálňu krásnymi a kvalitnými 3D samolepkami na stenu. Podľahnite rovnako ako my obľúbenosti 3D samolepiek, ktoré na prvý pohľad vyzerajú ako police s dekoráciami. Sada obsahuje 3 ks samolepiek. Aplikácia je jednoduchá a nespôsobuje nepríjemné bublinky v samolepke.


 • Sada samolepiek na stenu Ambiance vrmeil Poppies 60 x 70 cm
  Sada samolepiek na stenu Ambiance vrmeil Poppies 60 x 70 cm

  Stena plná kvetov, ktorá vám nikdy nezvädne. Ak si vaše steny či skrine pýtajú poriadnu vzpruhu, ste na správnom mieste. Dodajte vášmu domovu trochu farby pomocou kvalitných dekoratívnych samolepiek , ktoré si vďaka nápaditému dizajnu a jednoduchej aplikácii zamilujete. Rozmery: najväčšia časť 60 x 17 cm, najmenšia časť 30 x 15..

  23.00 €
 • Súprava 24 samolepiek Ambiance Tiles Beige
  Súprava 24 samolepiek Ambiance Tiles Beige

  Dekorácie patria k Vianociam neodmysliteľne, rovnako ako kapor či zemiakový šalát. Malé doplnky dokážu navodiť tú najkrajšiu atmosféru kdekoľvek ich len umiestnite. Vianočné dekorácie Ambiance pomôžu..

  24.00 €
 • Nástenná samolepka 3D Art Michiel 135 × 90 cm
  Nástenná samolepka 3D Art Michiel 135 × 90 cm

  Toto realistické umelecké dielo premení váš domov na ojedinelú galériu. Stačí ho len nalepiť na čistý a rovný povrch. Skrášliť vám môže nielen steny, ale napríklad aj okná, skrine či dvere. Je to skrátka na vás, kde vám bude robiť radosť. V repertoári značky 3D Art je navyše kopa nevšedných motívov. Siahnete po romantickom vyobrazení pláže pri západe slnka, či po niečom viac..

  25.00 €
 • 3D samolepka na stenu Ambiance Candles
  3D samolepka na stenu Ambiance Candles

  Preč s nudnou a holou stenou! Dekoratívna samolepka dodá vášmu domovu trochu farby a vďaka nápaditému dizajnu aj ľahkej aplikácii si ju okamžite zamilujete. A v prípade odstránenia sa..

  17.00 €
 • Sada 10 samolepiek na podlahu Ambiance Fabiano
  Sada 10 samolepiek na podlahu Ambiance Fabiano

  Chcelo by to vzpruhu do vášho domova? Skúste túto samolepku, ktorá vypráši nudným a holým stenám kožuch! Naviac je vyrobená tak, aby ste ju ľahko a rýchlo nalepili na stenu. Stačí len odlepiť z podkladu a..

  16.00 €
 • Sada 60 samolepiek v tvare dlaždice Ambiance Paco 10 x 10 cm
  Sada 60 samolepiek v tvare dlaždice Ambiance Paco 10 x 10 cm

  Už dlho túžite po osviežení a zmene vo vašom domove, ale zároveň nemáte silu začať s namáhavým maľovaním? Už ste alergickí na ten kus špinavej steny v kúpeľni alebo staré dvierka v kuchyni? Vinylové nálepky od Ambiance sú ideálnym oživením interiéru. Ich aplikácia vám zaberie maximálne niekoľko minút. A to si môžete byť istí, že najdlhšie bude trvať vymýšľania toho, kde tieto krásne vzory umiestnite! Každá "kachlička" je vyrezaná zvlášť, a preto si ich môžete ľubovoľne nakombinovať podľa..

  24.00 €
 • Súprava 50 matných nálepiek na sklo Ambiance Hexagon
  Súprava 50 matných nálepiek na sklo Ambiance Hexagon

  Získajte väčšie súkromie pri práci, večeraní alebo kúpaní. Vďaka polopriepustným nálepkám na sklo Ambiance zostanú pre okolie vaše..

  24.00 €


© 2021 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt