Informácie o prudukte:
Kategória: Dekorácie
Dodavateľ:Ambiance
Cena:44.00 €
Sada 60 nástenných samolepiek Ambiance Wall Decal Tiles Azulejos Cyprus 15 × 15 cm 3 (60%) 27 x hodnotené

Už dlho túžite po osviežení a zmene vo vašom domove, ale zároveň nemáte silu začať s namáhavým maľovaním? Vašou záchranou budú samolepky značky Ambiance. Rozmer hárka je 90 x 150 cm. Aplikácia: Zo samolepky odstráňte fóliu a aplikujte na hladký a čistý povrch. Hodia sa do kúpeľne aj kuchyne, sú totiž odolné proti vode i oderu. Použiť ju môžete aj na ďalšie typy povrchov, nie len kachličky. Hlavné je, aby bolo miesto určené na nalepenie hladké a očistené. O značke: Samolepky, ktoré skrášlia múr, podlahu či kus starého nábytku. To prináša značka Ambiance. Vo svojom repertoári má kúsky, ktoré potešia deti i dospelých. Tie menšie potešia rozprávkovými motívmi, tie väčšie zase premyslenými vzormi, ktoré pozdvihnú interiér na novú úroveň.


 • Sada 3 3D samolepiek na stenu Ambiance Banana Trees
  Sada 3 3D samolepiek na stenu Ambiance Banana Trees

  Skrášlite v priebehu niekoľkých sekúnd svoju obývačku či spálňu krásnymi a kvalitnými 3D samolepkami na stenu. Podľahnite rovnako ako my obľúbenosti 3D samolepiek, ktoré na prvý pohľad vyzerajú ako police s dekoráciami. Sada obsahuje 3 ks..

  24.00 €
 • Sada samolepiek na stenu Ambiance vrmeil Poppies 60 x 70 cm
  Sada samolepiek na stenu Ambiance vrmeil Poppies 60 x 70 cm

  Stena plná kvetov, ktorá vám nikdy nezvädne. Ak si vaše steny či skrine pýtajú poriadnu vzpruhu, ste na správnom mieste. Dodajte vášmu domovu trochu farby pomocou kvalitných dekoratívnych samolepiek , ktoré si vďaka nápaditému dizajnu a jednoduchej aplikácii zamilujete. Rozmery: najväčšia časť 60 x 17 cm, najmenšia časť 30 x 15..

  23.00 €
 • Súprava 24 samolepiek Ambiance Tiles Beige
  Súprava 24 samolepiek Ambiance Tiles Beige

  Dekorácie patria k Vianociam neodmysliteľne, rovnako ako kapor či zemiakový šalát. Malé doplnky dokážu navodiť tú najkrajšiu atmosféru kdekoľvek ich len umiestnite. Vianočné dekorácie Ambiance pomôžu..

  24.00 €
 • Nástenná samolepka 3D Art Michiel 135 × 90 cm
  Nástenná samolepka 3D Art Michiel 135 × 90 cm

  Toto realistické umelecké dielo premení váš domov na ojedinelú galériu. Stačí ho len nalepiť na čistý a rovný povrch. Skrášliť vám môže nielen steny, ale napríklad aj okná, skrine či dvere. Je to skrátka na vás, kde vám bude robiť radosť. V repertoári značky 3D Art je navyše kopa nevšedných motívov. Siahnete po romantickom vyobrazení pláže pri západe slnka, či po niečom viac..

  25.00 €
 • 3D samolepka na stenu Ambiance Candles
  3D samolepka na stenu Ambiance Candles

  Preč s nudnou a holou stenou! Dekoratívna samolepka dodá vášmu domovu trochu farby a vďaka nápaditému dizajnu aj ľahkej aplikácii si ju okamžite zamilujete. A v prípade odstránenia sa..

  17.00 €
 • Sada 60 samolepiek v tvare dlaždice Ambiance Paco 10 x 10 cm
  Sada 60 samolepiek v tvare dlaždice Ambiance Paco 10 x 10 cm

  Už dlho túžite po osviežení a zmene vo vašom domove, ale zároveň nemáte silu začať s namáhavým maľovaním? Už ste alergickí na ten kus špinavej steny v kúpeľni alebo staré dvierka v kuchyni? Vinylové nálepky od Ambiance sú ideálnym oživením interiéru. Ich aplikácia vám zaberie maximálne niekoľko minút. A to si môžete byť istí, že najdlhšie bude trvať vymýšľania toho, kde tieto krásne vzory umiestnite! Každá "kachlička" je vyrezaná zvlášť, a preto si ich môžete ľubovoľne nakombinovať podľa..

  24.00 €


© 2021 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt