Informácie o prudukte:
Kategória: Kuchyňa a jedáleň
Dodavateľ:Green Gate
Cena:23.90 €
Sivá kanvica na čaj s hrnkčekom Green Gate Alice 3,5 (70%) 33 x hodnotené

Premeňte svoju kuchyňu na miesto doplnené zaujímavými kúskami z kolekcie Alice od značky Green Gate. Očaria nielen vďaka svojmu jemnému dizajnu s vintage nádychom, ale stanú sa z nich aj zaujímaví pomocníci do každej situácie.


 • Kameninová kanvička s hrnčekom Sass Belle Tea Time
  Kameninová kanvička s hrnčekom Sass Belle Tea Time

  Kúsky Sass and Belle pristanú každej kuchyni! Oživte jej zabehnuté koľaje riadom s rozkošnými motívmi a nápismi, ktoré zahrejú pri srdci. A čo je na tých maličkostiach najlepšie? Napriek ich..

  18.99 €
 • Porcelánová čajová súprava Thun Tom
  Porcelánová čajová súprava Thun Tom

  Vďaka čajovej súprave značky Thun, inšpirovanej tradičnými britskými servismi, si budete môcť vychutnávať čaj o piatej kedykoľvek budete mať chuť. Nežný porcelán a kvetinové vzory budú ozdobou vášho stola. Sada obsahuje: 1x kanvicu (24 cm x 21 cm), 1x nádobu na mlieko (výška 8,5..

  174.00 €
 • Kanvica so sitkom na sypaný čaj Bredemeijer Verona 1 l
  Kanvica so sitkom na sypaný čaj Bredemeijer Verona 1 l

  Veľmi dobre vieme, že nie všetci milujú kávu. Preto sme objavili niečo, čo poteší milovníkov čaju. Naplňte sitko kamvičky sypaným..

  37.90 €
 • Sitko na čaj Eva Solo Tea Bag výška 75 cm
  Sitko na čaj Eva Solo Tea Bag výška 75 cm

  Dávate tiež prednosť yspaným čajom? Aby bol váš zážitok čo najlepší a aby ste počas popíjania nemuseli žuť kúsky sušených byliniek, vložte do hrnčeka alebo celej nádoby toto sitko z nehrdzavejúcej ocele. Je tiež..

  29.90 €
 • Modrá kameninová kanvička na čaj Bitz Mensa 12 l
  Modrá kameninová kanvička na čaj Bitz Mensa 12 l

  Dánska značka Bitz vsádza pri výrobe riadu nielen na nadčasový a elegantný vzhľad, ale aj na starostlivý výber materiálov. Kombinácia, ktorá povznesie aj každodenné stolovanie takmer na slávnostnú udalosť. Výnimkou nie je ani kolekcia Mensa, ktorá je vyrobená z kameniny pokrytá je výraznou lesklou glazúrou. Riad sa pýši vysokou pevnosťou aj odolnosťou proti vysokým teplotám. Vďaka ručnej výrobe sa môžu na povrchu objaviť..

  62.90 €
 • Dekoračná kanvica Antic Line Vintage
  Dekoračná kanvica Antic Line Vintage

  Hodia sa na chalupu, do romaticky zariadených interiérov ale i tradične ladených domovov. Doplnky Antic Line sú vytvorené tak, že sa dajú veľmi ľahko kombinovať medzi sebou, ale skvele zapadnú i..

  42.00 €
 • Sitko na čaj s pokrievkou Bredemeijer
  Sitko na čaj s pokrievkou Bredemeijer

  Značka Bredemeijer svojimi produktmi povyšuje na prvý pohľad obyčajné chvíle strávené pri čaji či káve na skutočný zážitok. Inak tomu nie je ani u tohto do posledného detailu vyladeného sitka na čaj, ktoré je vyrobené z kombinácie prémiovej nehrdzavejúcej ocele a plastu. Práve vďaka týmto..

  25.90 €


© 2023 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt