Informácie o prudukte:
Kategória: Dekorácie
Dodavateľ:Garden Pleasure
Cena:165.00 €
Stolík na kvety so zástenou Garden Pleasure Concord 3,5 (70%) 34 x hodnotené

Kvalitný nábytok a záhradné doplnky idú ruka v ruke s dokonalou záhradou alebo terasou. Nábytok z eukalyptového dreva Garden Pleasure si vás získa svojou odolnosťou, pevnosťou a predovšetkým krásnym dizajnom.


 • Drhaný záves na kvetináč House Nordic Chennai
  Drhaný záves na kvetináč House Nordic Chennai

  Život v severskom štýle je o maličkostiach. Nie je to veľká pohovka alebo najdlhší jedálenský stôl, ale maličkosti ako závesné kvetináče, ktoré dodajú vášmu domovu očarujúcu atmosféru ♥ Priemer kvetináča by mal byť 15 - 20 cm. O značke: Značka House Nordic so sídlom v Dánsku distribuuje dizajnový nábytok už viac ako 20 rokov. Základnými atribútmi tejto značky sú..

  16.99 €
 • Sivý stojan na kvety La Forma Stahl ⌀ 36 cm
  Sivý stojan na kvety La Forma Stahl ⌀ 36 cm

  Potrpíte si na nadčasový, jednoduchý dizajn, ktorý však má čo ponúknuť a zaujme na prvý pohľad? Potom si obľúbite novú kolekciu od barcelonskej nábytkovej hviezdy La Forma. Škandinávska čistota a ľahkosť pristane každému domovu. Práve tento štýl nábytku, doplnkov a dekorácií vám pomôže doladiť domov k úplnej dokonalosti a vytvoriť z nudného interiéru miesto, do ktorého bude radosť sa vracať! Tento kúsok sa hodí aj na terasu či balkón,..

  79.00 €
 • Stojan na kvetiny v bielo-zlatej farbe Støraa Athena
  Stojan na kvetiny v bielo-zlatej farbe Støraa Athena

  Stojan je vyrobený z PVC drevovláknitej dosky s práškovo lakovanou kovovou konštrukciou. Biely mramorový povrch sa za mokra neodlupuje ani nekriví a v..

  97.90 €
 • Drevená pojazdná podložka pod kvetináč Esschert Design Nature 29 x 29 cm
  Drevená pojazdná podložka pod kvetináč Esschert Design Nature 29 x 29 cm

  Prerástli vám kvety trochu cez hlavu? Všetci to poznáme, postupne dávate svojim kvetom viac a viac priestoru, presádzate, tešíte sa z rastu a potom? Nádobou už nepohnete! Na to slúži táto praktická drevená podložka pod kvetináč so štyrmi kolieskami, aby ste si nepoškodili podlahu neustálym prenášaním..

  14.49 €
 • Sivý stojan na kvetiny Støraa Tallulah
  Sivý stojan na kvetiny Støraa Tallulah

  Stojan je vyrobený z laminovanej drevovláknitej dosky s povrchovou úpravou z orechového dreva a v kombinácii s pevnou kovovou konštrukciou s..

  106.00 €
 • Zelený záves na kvetináč Esschert Design Scandi ø 14 cm
  Zelený záves na kvetináč Esschert Design Scandi ø 14 cm

  Tiež zastávate názor, že zelene nie je doma nikdy dosť? Ak vám však už neostáva miesto, šikovným riešením môžu byť tieto závesné kvetináče od..

  17.99 €
 • Čierny stojan na kvetiny Støraa Athena
  Čierny stojan na kvetiny Støraa Athena

  Stojan je vyrobený z PVC drevovláknitej dosky s práškovo lakovanou kovovou konštrukciou. Čierny mramorový povrch sa za mokra neodlupuje ani nekriví a v..

  97.90 €
 • Hnedá drevená pojazdná podložka pod kvetináč Esschert Design Nature 29 x 29 cm
  Hnedá drevená pojazdná podložka pod kvetináč Esschert Design Nature 29 x 29 cm

  Prerástli vám kvety trochu cez hlavu? Všetci to poznáme, postupne dávate svojim kvetom viac a viac priestoru, presádzate, tešíte sa z rastu a potom? Nádobou už nepohnete! Na to slúži táto praktická drevená podložka pod kvetináč so štyrmi kolieskami, aby ste si nepoškodili podlahu neustálym prenášaním..

  14.49 €
 • Stojan z borovicového dreva na kvety Esschert Design
  Stojan z borovicového dreva na kvety Esschert Design

  Vytvorte si z kvetín dekoratívny objekt. Dajte si do izby alebo na balkón stojan značky Esschert Design a obklopte ho kvetináčmi..

  129.00 €


© 2023 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt