Informácie o prudukte:
Kategória: Bytové doplnky
Dodavateľ:Wenko
Cena:88.00 €
Stolička do sprchy Wenko Hygienic Stool White 53 × 46 cm 5 (100%) 31 x hodnotené

Produktový rad Wenko Secura dbá o bezpečnosť našich milovaných babičiek a dedkov. Keď ubúdajú sily, môže sa aj tak banálna vec, ako je použitie toalety alebo vykonanie hygieny, stať namáhavou úlohou. Séria úchytiek, stoličiek a špeciálne upravených záchodových dosiek uľahčí každodennú činnosť oslabeným či chorým ľuďom, seniorom alebo napríklad tehotným ženám. Dobré vedieť: • Maximálna nosnosť stoličky je 120 kg. • Jej výška sa dá nastaviť v rozmedzí 36 - 46 cm.


 • Sedadlo do vane Wenko Secura
  Sedadlo do vane Wenko Secura

  Sedačka Wenko je navrhnutá s ohľadom na vaše pohodlie a bezpečnosť. Poslúži vám na čiastočné kúpanie a sprchovanie. Jednoducho ho zavesíte cez okraje vane - vďaka nastaviteľnej šírke od 55 do 65 cm ho možno prispôsobiť bežným tvarom. Samotné sedadlo s rozmermi 37 x..

  33.90 €
 • Teleskopická tyč na sprchový záves InterDesign Cameo maximálna dĺžka 191 cm
  Teleskopická tyč na sprchový záves InterDesign Cameo maximálna dĺžka 191 cm

  iDesign kombinuje vysokú úroveň praktickosti a estetického dizajnu na vysokej úrovni. Výsledkom sú kúsky, ktoré zjednodušujú boj s neporiadkom. Vďaka patentovanej technológii Constant Tension je táto tyč vybavená protišmykovými podložkami, a preto zostáva pevne na mieste aj na hladkých dlaždiciach bez potreby vŕtania. Okrem toho sa dá tyč flexibilne predĺžiť na požadovanú dĺžku (109 - 191 cm), a preto je vhodná do..

  17.90 €
 • Tyč na sprchový záves v bronzovej farbe s nastaviteľnou dĺžkou InterDesign Rod 127 - 221 cm
  Tyč na sprchový záves v bronzovej farbe s nastaviteľnou dĺžkou InterDesign Rod 127 - 221 cm

  iDesign kombinuje vysokú úroveň praktickosti a estetického dizajnu na vysokej úrovni. Výsledkom sú kúsky, ktoré zjednodušujú boj s neporiadkom. Vďaka patentovanej technológii Constant Tension je táto tyč vybavená protišmykovými podložkami, a preto zostáva pevne na mieste aj na hladkých dlaždiciach bez potreby vŕtania. Okrem toho sa dá tyč flexibilne predĺžiť na požadovanú dĺžku (127 - 221 cm), a preto je vhodná do..

  19.90 €
 • Teleskopická tyč v striebornej farbe na sprchový záves Wenko ø 2 cm; dĺžka 110 - 185 cm
  Teleskopická tyč v striebornej farbe na sprchový záves Wenko ø 2 cm; dĺžka 110 - 185 cm

  Komu by sa chcelo vrhať sa do boja s vŕtačkou. Obzvlášť nie v kúpeľni, kde hrozí porušenie kachličiek. Preto prichádza Wenko so svojimi praktickými pomocníkmi. Takéto jednoducho nastaviteľné konzoly zvládnete upevniť počas mrknutia oka a môžete..

  16.99 €


© 2022 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt