Informácie o prudukte:
Kategória: Dekorácie
Dodavateľ:Parks Candles London
Cena:21.00 €
Sviečka s vôňou citrónovej trávy a mäty Parks Candles London Aromatherapy 45 hodín horenia 4 (80%) 27 x hodnotené

Doprajte si vlastnú aromaterapiu s britskou sviečkou Parks Candles London, ktorá je symbolom prírodných ingrediencií, luxusného prevedenia aj tých najlepších esenciálnych olejov z celého sveta. Ich tvorcovia venovali dlhé hodiny premýšľaniu a skúšaniu, až sa zrodil tento dokonalý kúsok, ktorý má až o 20% dlhšiu dobu horenia než klasické sviečky. Sviečka je vyrobená zo zmesi rastlinných olejov a pri horení nevytvára dym ani sadzu. Obsahuje starostlivo vybrané čisté esenciálne oleje. Čarovná atmosféra aj skvelá vôňa zaručená! Všetky zložky, ktoré sviečka obsahuje, spĺňajú tie najvyššie ekologické požiadavky. Vosk neobsahuje ropné stopy, ako je parafín a žiadna zo zložiek nebola testovaná na zvieratách.


 • Svietnik vo vínovočervenej farbe EMKO Aye Aye Four Candles
  Svietnik vo vínovočervenej farbe EMKO Aye Aye Four Candles

  Dekorácie EMKO sú hravé, živelné a nudu s nimi nezažijete! Oživte aj vaše bývanie s týmto svietnikom. Tvári sa..

  33.00 €
 • Biely keramický svietnik Kähler Design Urbania Lighthouse Little Tower
  Biely keramický svietnik Kähler Design Urbania Lighthouse Little Tower

  Lighthourse je kolekcia nápaditých keramických svietnikov od dánskej značky Kähler Design. Svojím dizajnom pripomínajú najrôznejšie budovy. Kúpte si ich viac a môžete si tak vytvoriť svoje malé mestečko, v ktorom sa bude mihotať nejeden plamienok. O značke: Je to už viac ako 175 rokov, kedy v jednom dánskom meste zvanom Næstved vznikla v malej hrnčiarskej dielni prvá vázička. To bol začiatok dizajnovej značky Kähler Design, ktorá od tej chvíle drží krok s dobou a tvorí doplnky a dekorácie, ktoré sa hodia do nejednej domácnosti. Už v roku 1889 táto značka svojou keramikou zapôsobila na svetovej výstave v Paríži. V ich kolekciách si môžete všimnúť spojenie histórie a moderného puncu. Dôležitou súčasťou histórie..

  22.00 €
 • Kovový svietnik Dakls Max výška 20 cm
  Kovový svietnik Dakls Max výška 20 cm

  Plápolajúca sviečka dokáže s večerom urobiť divy. Romanticky ladený kovový svietnik je vyšperkovaný do posledného detailu. Položte ho na stôl alebo ním vyzdobte cestičku na záhrade...

  21.00 €
 • Čierny svietnik EMKO Aye Aye Two Candles
  Čierny svietnik EMKO Aye Aye Two Candles

  Dekorácie EMKO sú hravé, živelné a nudu s nimi nezažijete! Oživte aj vaše bývanie s týmto svietnikom. Tvári sa..

  20.00 €
 • Svietnik s achátom Dutchbone Noa
  Svietnik s achátom Dutchbone Noa

  Objavte pôsobivú krásu achátu. S týmto svietnikom rozžiarite každý kút a navyše si ešte užijete mágiu farebných odleskov. Poznámka: použitý materiál dofarbený achát O značke Dutchbone prichádza z Holandska. Jej produkty sú vyrábané z prírodných materiálov a často ručne..

  45.00 €
 • Vianočná sviečka Green Gate Charline House
  Vianočná sviečka Green Gate Charline House

  Dávate prednosť tradičným vianočným motívom nad minimalistickou výzdobou? Potom si vašu..

  26.00 €
 • Tmavosivý svietnik EMKO Aye Aye Two Candles
  Tmavosivý svietnik EMKO Aye Aye Two Candles

  Dekorácie EMKO sú hravé, živelné a nudu s nimi nezažijete! Oživte vaše bývanie s týmto svietnikom. Tvári sa nenápadne, ale pomôže dotiahnuť atmosféru v miestnosti k dokonalosti! Navyše ho môžete skvele kombinovať s ďalšími farebnými variantmi na iný..

  20.00 €


© 2021 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt