Informácie o prudukte:
Kategória: Móda a voľný čas
Dodavateľ:Paperblanks
Cena:16.00 €
Týždenný diár na rok 2022 Paperblanks The Waves 13 x 18 cm 4,5 (90%) 35 x hodnotené

Toto umelecké dielo sa vám zmestí do batohu aj kabelky. Diár Paperblanks s jedinečným dizajnom poskytuje miesto pre každodenné zápisy, poznámky či plánovače. Skrývajú sa v ňom aj dve saténové stuhy, mini kalendáre, medzinárodnej predvoľby, miesto pre zadávanie dôležitých čísiel, označenie medzinárodných sviatkov a mnoho ďalších užitočných informácií. Toto horizontálne usporiadanie umožňuje plánovanie na celý týždeň na 2 stranách. Navyše na konci diára je obálka na voľné poznámky, výstrižky či vizitky. Čo však stojí za zmienku sú dosky diára Paperblanks. Táto prémiová značka čerpá inšpiráciu z kultúrnych odkazov, či už z japonského či čínskeho umenia, francúzskeho zdobenia hodvábu alebo napríklad rukopisov slávnych umelcov. Dizajn tohto zápisníku bol napríklad inšpirovaný zápisníkom feministky a spisovateľky Virginie Woolfovej s románom The Waves, v ktorom písala o zmätku, tajomstve a neistote každodenného života. Toto dielo z roku 1931 bolo pôvodne spracované v sérii siedmich zápisníkov, vrátane tohto, reprodukovaného pre obal diára. Prečo by mal byť práve tento krásavec aj vaším obľúbencom? • Dosky sú ručne lepené a razené u Hartley & Marks, vďaka čomu vyzerajú ako nádherné knihy. • Paperblanks ctia prírodu, a preto sú diáre 100 % recyklovateľné a vyrobené z certifikovaného ekologického FCS papiera. Poznámka: popisy v diári sú v angličtine.


 • Súprava 100 laminovacích fólií Leitz A4 125 mic
  Súprava 100 laminovacích fólií Leitz A4 125 mic

  Laminovacie púzdra značky Leitz svojím prevedením zaisťujú pohodlné a rýchle vloženie dokumentu na tavenie. Puzdrá sú určené pre formát A4 a majú hrúbku 125 mikrónov. Jednoduché vloženie listov..

  28.00 €
 • Modrý zápisník s hebkým povrchom Leitz 80 strán
  Modrý zápisník s hebkým povrchom Leitz 80 strán

  Napíšte si všetky svoje nápady alebo poznámky na jedno miesto, ktoré môžete mať stále poruke. Zápisník od značky Leitz poteší predovšetkým tých z vás, ktorí radšej píšu ručne a nechcú byť viazaní počítačovú klávesnicou. Tento fešák..

  18.49 €
 • Fotoalbum Antic Line Wood Photos
  Fotoalbum Antic Line Wood Photos

  Hodia sa na chalupu, do romanticky zariadených interiérov ale i tradične ladených domovov. Doplnky Antic Line sú vytvorené tak, že sa dajú veľmi ľahko kombinovať medzi sebou, ale skvele zapadnú i do "už hotových" interiérov. Vyskúšajte si..

  29.90 €
 • Súprava 100 laminovacích fólií Leitz A3 175 mic
  Súprava 100 laminovacích fólií Leitz A3 175 mic

  Laminovanie bez rizika zaseknutia aj unikátna technológia uľahčujúca proces tavenia. Laminovacie fólie značky Leitz obsahujú šípky, ktoré vás navedú k správnemu vloženiu do laminátora. Po úspešnom tavení šípky zmiznú a zostane iba dokument chránený lesklým povrchom, ktorý navyše zvýrazňuje farebnosť dokumentu. Všetky vložené materiály tak budú dlhé roky chránené pred nečistotami, tekutinou i vlhkosťou. Laminácia má štandardnú tuhosť. Fólie veľkosti A3 sú vhodné do všetkých typov..

  83.00 €
 • Bielo-tyrkysový set mini zošívačky a dierovač Leitz
  Bielo-tyrkysový set mini zošívačky a dierovač Leitz

  Kovový kancelársky set dierovačky a mini zošívačky od Leitz. Kapacita zošívania je 10 listov (80 g/m2). Patentovaná zošívacia technológia DIT zaisťuje zošívanie bez zasekávania drôtiku v papieri. Dierovačka obsahuje ostré dierovacie segmenty, ktoré znižujú silu k dierovaniu, príložník s..

  18.00 €
 • Tajný denník s magickým perom Djeco Owen
  Tajný denník s magickým perom Djeco Owen

  Prekrásny dizajnový denník pre všetky tajnosti s magickým perom. Pero píše neviditeľným atramentom a na druhej strane má kúzelné svetlo, ktorým sa aj najtajnejšie správy dajú čítať. Všetky skryté veľké i malé zážitky budú v tomto denníčku úplne v bezpečí a prečíta ich len ten, kto má toto pero . Denníček s veľkosťou 15,5 x 20 x 1,2 cm má zámku a dva kľúče. Malé spisovateľky ocenia krásnych 92 strán na tvorivé písanie. O značke Píšu sa 50. roky minulého storočia, keď Francúzska Véronique Michel-Dales hľadá pre svoje deti nové hračky a s vtedajšou ponukou nie je vôbec spokojná. S prianím, aby hračky jej deti nielen zabavili, ale aj pozitívne rozvíjali, nakoniec prvé hry vytvorí úplne sama. Na týchto základoch vznikla francúzska značka Djeco, ktorá životy vašich detí obohatí kreatívnymi..

  14.49 €


© 2022 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt