Informácie o prudukte:
Kategória: Dekorácie
Dodavateľ:Artgeist
Cena:52.00 €
Veľkoformátová tapeta Artgeist Beige Paper Flowers 200 x 140 cm 4 (80%) 24 x hodnotené

Realistická a kvalitná tlač, jednoduchá inštalácia - to sú hlavné prednosti veľkoformátových tapiet od značky Artgeist. Vdýchnite s ich pomocou vášmu interiéru nový život. Dodajú mu osobitosť a jedinečnosť bez nutnosti radikálnych stavebných úprav.


 • Veľkoformátová tapeta Artgeist Wooden Cubes 200 x 140 cm
  Veľkoformátová tapeta Artgeist Wooden Cubes 200 x 140 cm

  Stavte na veľkoformátové tapety od značky Artgeist. Vďaka realistickej tlači dodajú vášmu interiéru osobitosť a jedinečnosť. Tapety sa pýšia nielen oderuvzdornosťou a vodoodolnosťou ale aj použitím ekologických a zdraviu nezávadných farieb. Medzi ďalšie prednosti..

  52.00 €
 • Veľkoformátová tapeta Artgeist Urban Style Concrete 400 x 280 cm
  Veľkoformátová tapeta Artgeist Urban Style Concrete 400 x 280 cm

  Prajete si váš interiér trošku okoreniť? Čo tak siahnuť po veľkoformátových tapetách od značky Artgeist? Stačí si len vybrať tú pravú v širokej ponuke nápaditých motívov. Očarí nielen vysokokvalitnou a realistickou tlačou. V domácnosti príde vhod aj ich oderuvzdornosť. Použité farby sú navyše..

  98.00 €
 • Veľkoformátová tapeta Artgeist Heaven 200 x 154 cm
  Veľkoformátová tapeta Artgeist Heaven 200 x 154 cm

  Túžite po radikálnejšej zmene interiéru, nechce sa vám však podstupovať časovo náročné stavebné úpravy? Riešením môžu byť veľkoformátové tapety, ktoré ľahko a rýchlo pretvoria vzhľad celej miestnosti. Pýšia sa nielen jednoduchou inštaláciou, ale aj vysokou oderuvzdornosťou a vodoodolnosťou. Stačí..

  74.00 €
 • Veľkoformátová tapeta Artgeist Billions of Bright Stars 200 x 154 cm
  Veľkoformátová tapeta Artgeist Billions of Bright Stars 200 x 154 cm

  Veľkoformátové tapety sú šikovným riešením, ako dodať vášmu interiéru novú tvár bez nutnosti radikálnejších stavebných úprav. Tapety od značky Artgeist sa vyznačujú jednoduchou a rýchlou inštaláciou či vysokou oderuvzdornosťou. Použité tlačové farby sú navyše ekologické a zdravotne..

  74.00 €
 • Veľkoformátová tapeta Artgeist Stone Imitation 400 x 309 cm
  Veľkoformátová tapeta Artgeist Stone Imitation 400 x 309 cm

  Túžite po radikálnejšej zmene interiéru, nechce sa vám však podstupovať časovo náročné stavebné úpravy? Riešením môžu byť veľkoformátové tapety, ktoré ľahko a rýchlo pretvoria vzhľad celej miestnosti. Pýšia sa nielen jednoduchou inštaláciou, ale aj vysokou oderuvzdornosťou a vodoodolnosťou. Stačí..

  98.00 €
 • Veľkoformátová tapeta Artgeist Old Walls 400 × 280 cm
  Veľkoformátová tapeta Artgeist Old Walls 400 × 280 cm

  Že vás nudia fádne biele steny a chceli by ste niečo nové? Máme pre vás nápadité riešenie! Veľkoformátové tapety sú skvelou variantou pre rýchlu a jednoduchú renováciu. Dodajte svojmu interiéru šmrnc a poriadnu dávku štýlu so značkou Artgeist! A prečo práve Artgeist? ● rýchla a jednoduchá inštalácia ● tapeta je vodoodolná a oderuodolná ● použité tlačové farby sú ekologické a zdravotne neškodné, nemusíte sa teda báť dať tapetu napríklad do detskej izby ● tlač si udržuje stálofarebnosť Nezabudnite si k tejto tapete zaobstarať aj zodpovedajúce náradie, nech máte..

  88.00 €


© 2021 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt