Informácie o prudukte:
Kategória: Dekorácie
Dodavateľ:Artgeist
Cena:52.00 €
Veľkoformátová tapeta Artgeist Winter Garden 200 x 140 cm 5 (100%) 31 x hodnotené

Dodajte vášmu interiéru novú tvár pomocou veľkoformátových tapiet od značky Artgeist. Vďaka ich realistickej tlači sa počas niekoľkých okamihov ocitnete na pobreží mora či uprostred pralesa. Medzi širokým spektrom motívov a farieb si to pravé nájde naozaj každý. Tapety sú charakteristické nielen ľahkou a rýchlou inštaláciou, ale aj vysokou oderuvzdornosťou a vodoodolnosťou.


 • Tapeta na stenu Dekornik Floral Vintage 50 x 280 cm
  Tapeta na stenu Dekornik Floral Vintage 50 x 280 cm

  Dekornik vytvára nádherné a odolné samolepky na stenu aj vkusné tapety . Skrášlite izbu 100% matnou tapetou, ktorá je zároveň nehorľavá a spĺňa všetky podmienky Európskej únie. Práca a manipulácia s tapetou je veľmi jednoduchá. Súčasťou balenia nie je lepidlo, avšak k čo najvyššej kvalite odporúčame použiť PVA lepidlo napr. spoločnosti Flügger. Pred použitím tapety steny starostlivo oprášte a zbavte nečistôt. Ak ste čerstvo maľovali, aplikáciu môžete vykonať až po 20..

  45.00 €
 • Veľkoformátová tapeta Artgeist Billions of Bright Stars 400 x 309 cm
  Veľkoformátová tapeta Artgeist Billions of Bright Stars 400 x 309 cm

  Veľkoformátové tapety sú šikovným riešením, ako dodať vášmu interiéru novú tvár bez nutnosti radikálnejších stavebných úprav. Tapety od značky Artgeist sa vyznačujú jednoduchou a rýchlou inštaláciou či vysokou oderuvzdornosťou. Použité tlačové farby sú navyše ekologické a zdravotne..

  98.00 €
 • Veľkoformátová tapeta Artgeist Birch Forest 400 x 280 cm
  Veľkoformátová tapeta Artgeist Birch Forest 400 x 280 cm

  Už vás omrzeli na stenách obyčajné farby a radi by ste celú miestnosť nejako ozvláštnili? Čo tak skúsiť veľkoformátové tapety od značky Artgeist? Medzi ich prednosti patrí predovšetkým jednoduchá a rýchla inštalácia či vysoká oderuvzdornosť. V ponuke nájdete..

  98.00 €


© 2021 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt