Informácie o prudukte:
Kategória: Dekorácie
Dodavateľ:Artgeist
Cena:78.00 €
Veľkoformátová tapeta Bimago Cubes 400 × 280 cm 4,5 (90%) 30 x hodnotené

Že vás nudia fádne biele steny a chceli by ste niečo nové? Máme pre vás nápadité riešenie! Veľkoformátové tapety sú skvelou variantou pre rýchlu a jednoduchú renováciu. Dodajte svojmu interiéru šmrnc a poriadnu dávku štýlu so značkou Bimago! A prečo práve Artgeist? ● rýchla a jednoduchá inštalácia ● tapeta je vodoodolná a oderuodolná ● použité tlačové farby sú ekologické a zdravotne neškodné, nemusíte sa teda báť dať tapetu napríklad do detskej izby ● tlač si udržuje stálofarebnosť Nezabudnite si k tejto tapete zaobstarať aj zodpovedajúce náradie, nech máte všetko pohromade a medzi vami a novým bývaním nie je jediná prekážka!


 • Veľkoformátová tapeta Artgeist Winter Garden 200 x 140 cm
  Veľkoformátová tapeta Artgeist Winter Garden 200 x 140 cm

  Dodajte vášmu interiéru novú tvár pomocou veľkoformátových tapiet od značky Artgeist. Vďaka ich realistickej tlači sa počas niekoľkých okamihov ocitnete na pobreží mora či uprostred pralesa. Medzi širokým spektrom motívov a farieb si to pravé nájde naozaj každý. Tapety sú charakteristické nielen ľahkou a..

  52.00 €
 • Tapeta na stenu Dekornik Floral Vintage 50 x 280 cm
  Tapeta na stenu Dekornik Floral Vintage 50 x 280 cm

  Dekornik vytvára nádherné a odolné samolepky na stenu aj vkusné tapety . Skrášlite izbu 100% matnou tapetou, ktorá je zároveň nehorľavá a spĺňa všetky podmienky Európskej únie. Práca a manipulácia s tapetou je veľmi jednoduchá. Súčasťou balenia nie je lepidlo, avšak k čo najvyššej kvalite odporúčame použiť PVA lepidlo napr. spoločnosti Flügger. Pred použitím tapety steny starostlivo oprášte a zbavte nečistôt. Ak ste čerstvo maľovali, aplikáciu môžete vykonať až po 20..

  45.00 €
 • Veľkoformátová tapeta Artgeist Billions of Bright Stars 400 x 309 cm
  Veľkoformátová tapeta Artgeist Billions of Bright Stars 400 x 309 cm

  Veľkoformátové tapety sú šikovným riešením, ako dodať vášmu interiéru novú tvár bez nutnosti radikálnejších stavebných úprav. Tapety od značky Artgeist sa vyznačujú jednoduchou a rýchlou inštaláciou či vysokou oderuvzdornosťou. Použité tlačové farby sú navyše ekologické a zdravotne..

  98.00 €


© 2021 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt