Informácie o prudukte:
Kategória: Dekorácie
Dodavateľ:InnovaGoods
Cena:22.00 €
Zväčšujúce LED zrkadlo InnovaGoods 3,5 (70%) 27 x hodnotené

Ak hľadáte originálny darček pre svoju ženu, mamičku alebo inú dámu v okolí, bude sa vám páčiť zväčšujúce zrkadlo s LED 4 v 1 od značky InnovaGoods. Toto praktické a pohodlné stolové zrkadlo je vhodné na líčenie, strihanie vlasov, trhanie chĺpkov atď., skrátka rôzne úpravy a vylepšenia, pri ktorých je potrebné byť dokonale presný.


 • Nástenné zrkadlo Styler Lustro Hollywood 60 x 86 cm
  Nástenné zrkadlo Styler Lustro Hollywood 60 x 86 cm

  Kto je na svete najkrajší? S odpoveďou vám pomôže zrkadlo od Styler, ktoré vám každé ráno ukáže, ako veľmi vám pristane úsmev. Veľkosť samotného zrkadla (bez rámu) je 44 x 70 cm. Poznámka: zrkadlo možno zavesiť na stenu vodorovne aj zvisle. Skrutky potrebné k zaveseniu zrkadla nie sú súčasťou balenia. O značke: Styler je jedna z popredných značiek špecializujúcich sa na dekorácie. Na trhu je už viac ako 20 rokov. Táto poľská značka vie o všetkých posledných trendoch v oblasti home dekoru, čo sa snaží na..

  70.00 €
 • Nástenné zrkadlo Kare Design Curve 120 × 80 cm
  Nástenné zrkadlo Kare Design Curve 120 × 80 cm

  Dajte priechod svojej originalite s doplnkami od Kare Design, ktoré premenia každý interiér na jedinečný a osobitý. O ZNAČKE Za vznikom nemeckej značky Kare Design stoja architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Tí chceli svet nábytku doplniť inovatívnymi a sofistikovanými kúskami s nekonformnou tvárou, ktoré by rozbili všednosť bežných domácností. A práve od založenia spoločnosti v roku 1981 ohromujú tieto výrobky tisíce obdivovateľov po celom svete. Nábytok, doplnky a svietidlá Kare Design sú nielen plné fantázie a originality, ale predovšetkým nehynúcej a každodennej..

  407.00 €
 • Biele rozkladacie kozmetické zrkadlo s LED podsvietením a organizérom na make-up Fanano
  Biele rozkladacie kozmetické zrkadlo s LED podsvietením a organizérom na make-up Fanano

  Máte pred sebou veľmi dôležitú udalosť a potrebujete zažiariť? Posvieťte si na svoju tvár pekne z blízka. Zabudované LED svietidlo vám pomôže nezabudnúť najmenší detail a zvládnuť dokonalý make-up. Intenzita svietidla je nastaviteľná. Budete potrebovať 4 mikro batérie AAA, ktoré nie sú súčasťou balenia. Obľúbená značka Wenko dokáže z nudného upratovania urobiť zábavu. Jej praktickým kúskom nechýba šmrnc a nesklamú vás ani v záťažových situáciách. Rozmery jednotlivých častí: pravá časť - 7,5 x 23,5 cm, prostredná časť - 16 x 23,5 cm, Obe časti ľavej strany - 11,5 x 7,5 cm. Upozornenie: zrkadlá nachádzajúce sa na ľavej strane..

  32.00 €
 • Nástenné zrkadlo v zlatej farbe Mauro Ferretti Balcony 80 × 100 cm
  Nástenné zrkadlo v zlatej farbe Mauro Ferretti Balcony 80 × 100 cm

  Kto je v krajine rozhodne najkrajší vám prezradí elegantné nástenné zrkadlo. Tento kúsok v luxusnom kabátiku ozdobí stenu spálne aj predsiene a pred odchodom do práce vám vždy zloží milý kompliment. Vnútorný rozmer zrkadla je 49 x 69 cm. Mauro Ferretti je talianska značka, ktorá prinesie k vám..

  163.00 €
 • Zrkadlo EMKO Dew ø 42 cm
  Zrkadlo EMKO Dew ø 42 cm

  Na vytvorenie tohto prekrásneho zrkadla Dew inšpirovala dizajnérku menom Rasa Balaišé ranná aj večerná rosa. Sklenené doplnky v tvare bubliny môžete umiestniť na spodnú časť zrkadla a zavesiť na ne napríklad šperky. Rovnako ako kvapky skutočnej rosy, obsahuje zrkadlo mystické čaro a dodá interiéru tajomný nádych. O značke: Litovská značka EMKO navrhuje už 10 rokov nábytok aktívne, zodpovedne a moderne. Jej korene sú zasadené do starovekej baltskej remeselnej výroby na miesto, kde sa prepájajú rôzne európske kultúry. Do domovov..

  171.00 €
 • Nástenné zrkadlo Mauro Ferretti Marie 80 × 120 cm
  Nástenné zrkadlo Mauro Ferretti Marie 80 × 120 cm

  Kto je v krajine rozhodne najkrajší vám prezradí elegantné nástenné zrkadlo. Tento kúsok v luxusnom kabátiku ozdobí stenu spálne aj predsiene a pred odchodom do práce vám vždy zloží milý kompliment. Vnútorný rozmer zrkadla je 42 x 82 cm. Mauro Ferretti je talianska značka, ktorá prinesie k vám..

  218.00 €


© 2021 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt