Informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Baby
Cena:5.49 €
Baby Pyramída s kačičkou 5 (100%) 36 x hodnotené

Pestrofarebná pyramída s kačičkou je perfektnou hračkou pre tých najmenších. Päť rôzne farebných krúžkov možno skladať na seba. Rozvíja vizuálnu stimuláciu, motorické zručnosti a koordináciu rúk. Vhodné pre deti od 0 rokov, doporučené pre deti od 12 mesiacov (z dôvodu zručnosti).


 • Clementoni Guličkové dráha Akcia a reakcia - štartovacia sada, 50 dielikov
  Clementoni Guličkové dráha Akcia a reakcia - štartovacia sada, 50 dielikov

  S touto sadou sa objavovanie princípov fyziky stáva jednoduché a zábavné. Vytvárajte dráhy s lopingovou slučkou, kedy bude guľôčka vzdorovať gravitácii a zvyšovať svoju rýchlosť, kladkou a ďalšími prekážkami. Nebojte sa využiť aj knihy alebo pastelky a vytvoriť ešte dômyselnejšie kompozície. Postupom času sa deti naučia vytvárať ťažšie a zábavnejšie dráhy. Ilustrovaný..

  21.99 €
 • Sylvanian families 5454 rodinné obytné vozidlo
  Sylvanian families 5454 rodinné obytné vozidlo

  Užite si varenie, grilovanie, jazdu na bicykli, rybárčenie a ďalšie zábavné aktivity v kempe s obytným vozom so siedmimi sedadlami. Môžu v ňom spať dve dospelé figúrky, dve baby figúrky, dvojčatá a bábätko. Sedadlá možno sklopením premeniť na posteľ. Kuchyňa schovaná pod palubnou doskou obsahuje panvicu, kukuricu a grilovanú rybu. Ulovte čerstvé ryby s rybárskym prútom a prineste ich vo vedre. Detský horský bicykel, detský bicykel a rybársky prút..

  32.49 €


© 2022 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt