Informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Baby
Cena:5.49 €
Baby Pyramída s kačičkou 5 (100%) 35 x hodnotené

Pestrofarebná pyramída s kačičkou je perfektnou hračkou pre tých najmenších. Päť rôzne farebných krúžkov možno skladať na seba. Rozvíja vizuálnu stimuláciu, motorické zručnosti a koordináciu rúk. Vhodné pre deti od 0 rokov, doporučené pre deti od 12 mesiacov (z dôvodu zručnosti).


 • Small Foot Drevené chodítko Veľryba
  Small Foot Drevené chodítko Veľryba

  Poďme na prieskum s veľrybou! Toto drevené chodítko v tvare veľryby pomôže deťom s prvými krokmi a zároveň ponúkne hračky na rozvoj motoriky. Chodítko sa drží štýlu morského sveta a jeho živočíchov.Na štyroch stranách chodítka nájdete hry ako vkladanie tvarov, otáčanie obrázkov či kresliacu tabuľku. Deti sa môžu naučiť počítať, určovať svetové strany alebo rozlišovať ročné obdobia. Chodítko má pogumované kolesá a je tak tiché a zároveň bezpečné. Chodítko je hore otvárateľné a dvierka obsahujú poistku proti privretiu prstov. Môžete doň teda uložiť všetky kocky. Nájdete tu aj brzdný systém, ktorý zabráni nehodám.Multifunkčná hračka podporuje hravosť a rozvoj motoriky.Rozmery balenia: 45,8 x 41 x 22 cm. Rozmery..

  122.49 €
 • Bruder CAT kolesový nakladač 1:16, 34 x 16 x 11 cm
  Bruder CAT kolesový nakladač 1:16, 34 x 16 x 11 cm

  Tento nakladač je vyrobený na báze originálneho modelu nakladača CATERPILLAR so všetkými detailmi. Model sa vyznačuje vysokou odolnosťou. Je vyrobený z kvalitného plastu, určený na hranie v interiéri aj vonku. Je vybavený plne funkčným nakladacím ramenom so sklápacou a odnímateľnou prednou lyžicou. Vozidlu nechýbajú ani pevné..

  23.49 €


© 2023 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt