Informácie o prudukte:
Kategória: Bytové doplnky a dekorácie
Dodavateľ:Compactor
Cena:5.99 €
Compactor Úložný box na čižmy, 30 x 52 x 11 cm 5 (100%) 27 x hodnotené

Neviete ako uskladniť vysoké topánky či čižmy? Uložte ich do praktických transparentných boxov Compactor, ktoré ich ochránia pred poškodením a prachom. Určené na uloženie jedného páru vysokých topánok či čižiem.


 • Sada dekoračných drevených debničiek Home 2 ks, biela
  Sada dekoračných drevených debničiek Home 2 ks, biela

  Táto praktická sada drevených debničiek nájde iste široké využitie v každej domácnosti. Môžete do nich uložiť zeleninu v kuchyni, drevo pri krbe alebo noviny a časopisy. Uši z motúza uľahčia..

  11.99 €
 • Záhradný úložný box Woodebox antracit, 190 l, 78 cm
  Záhradný úložný box Woodebox antracit, 190 l, 78 cm

  Veľký záhradný box so vzhľadom drevených dosiek vám pomôže ovládnuť všetok neporiadok. Box predstavuje praktického pomocníka do záhrady, na terasu alebo balkón.Je ľahký, odvetraný a chráni uschované predmety pred prípadným dažďom. Ľahko v ňom uschováte vankúše zo záhradného nábytku, deky, záhradné potreby, menší nábytok alebo hračky pre deti. Možno ho zabezpečiť aj visiacim zámkom a zamknúť cennejšie veci vo vnútri. Tento kvalitný a bezúdržbový box je odolný voči atmosférickým vplyvom a nemusí sa nijako konzervovať. Jednotlivé časti..

  36.99 €
 • KIS C Box Style XL, Cute Animals, 50l
  KIS C Box Style XL, Cute Animals, 50l

  Potrebujete úložné miesto na rôzne drobnosti, ako sú napríklad kancelárske potreby alebo oblečenie v komore? Kúpte si tento krásny štýlový box s potlačou roztomilých kravičiek, ktorý užijete doma aj v kancelárii. Disponuje kolieskami, dá sa tak pohodlne premiestňovať. Box je stohovateľný, v..

  17.99 €
 • Drevená úložná krabica M, 31 x 16 x 21 cm
  Drevená úložná krabica M, 31 x 16 x 21 cm

  Štýlová drevená krabica je pekným a zároveň praktickým pomocníkom v každej domácnosti. Skvele sa hodí na uskladnenie balených potravín i rôznych..

  9.99 €


© 2021 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt