Informácie o prudukte:
Kategória: Vibrátory a dildá
Dodavateľ:4HOME
Cena:32.90 €
Javida Double Massager masážna hlavica a vibrátor, fialová 3,5 (70%) 41 x hodnotené

Masážna hlavica je veľmi ľahká a padne akurát do ruky. Patrí k tým stredne veľkým. Javida je známa značka, ktorá sa vyznačuje vysokou kvalitou pomôcok a dlhou životnosťou a neporuchovosťou. Investícia do tohto drahúška sa oplatí. Nechajte sa rozmaznávať a dosahujte úplné uvoľnenie.Použitie a funkcie:Výkyvnú masážnu hlavu, ktorá sedí na pružnom krčku môžete ohnúť do strany o 45°. Je tuhšia a ide pomerne ťažko vychýliť do strany proti iným hlaviciam. Používať ju môžete na masáž celého tela. Na boľavý chrbát, krk a šiju. V porovnaní s inými hlavicami má ideálnu veľkosť pre masáž klitorisu a okolia. Masážna hlava má svoj samostatne ovládaný motorček.Druhá strana hlavice je zaoblená na použitie ako klasický vibrátor. Dobre si vieme predstaviť aj použitie ako análne dráždidlo pre pokročilých milovníkov análnych hrátok. Táto druhá strana hlavice v tvare hladkého vibrátora má svoj motorček, ktorý sa ovláda samostatne. Záleží len na vás, ktorú stranu chcete použiť. Oba motorky sa ovládajú nezávisle na sebe, dajú sa zapnúť naraz alebo jednotlivo. Tak ako vám to najviac vyhovuje.Základom použitia tejto masážnej hlavice je lubrikačný gél na vodnej báze. Hlavica je potiahnutá silikónovou vrstvou a silikónový lubrikačný gél alebo olej by ju mohol poškodiť. Naneste dostatočné množstvo lubrikačného gélu na požadované miesto.Materiál a farba: hlavica je vyrobená zo silikónu s polyuretánovým poťahom a z ABS plastu. Farba tmavá, zamatovo fialová s ozdobným pásikom vo farbe červeného zlata.Nabíjanie:Masážna hlavica je vybavená nabíjacou batériou a nemusíte teda neustále dookola kupovať klasické alkalické batérie. Otvor pre nabíjačku nájdete na zadnej strane hlavice pod písmenami DC. Potom pripojte kábel do USB konektora počítača alebo sieťového adaptéra. AC adaptér nie je súčasťou balenia, je možné ho u nás dokúpiť. Červené blikajúce podsvietenie tlačidiel indikuje nabíjanie. Plné nabitie trvá približne 180 minút. Po plnom nabití podsvietenia tlačidiel zhasne. Výrobca uvádza prevádzkovú dobu na jedno nabitie cca 120 minút. Záleží na zvolenej intenzite vibrácií.Údržba:Pred a po každom použití umyte masážnu hlavicu jemným mydlom a opláchnite pod prúdom teplej vody. Utrite do sucha. Nastriekajte na pomôcku dezinfekčný sprej určený pre erotické pomôcky a nechajte ho voľne zaschnúť. Masážnu hlavicu uložte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu iných predmetov.Parametre: celková dĺžka: 22 cm priemer hlavice: 3,8 cm, priemer vibrátora: 3,8 cm dĺžka vibrátora pre zasunutie: 9 cm funkcie: 8 programov, 3 intenzity pre každý motorček vodeodolnáObsah balenia: 1x Javida Double Massager - Masážna hlavica a vibrátor v jednom 1x USB nabíjací kábel (sieťový AC adaptér nie je súčasťou balenia)


 • Magoon Oriental Ecstasy, erotický masážny olej, 100 ml
  Magoon Oriental Ecstasy, erotický masážny olej, 100 ml

  Dômyselný masážny olej, ktorý sa príjemne rozotiera po celom tele. Stane sa neoddeliteľnou súčasťou vašich erotických masáží. Jemná..

  7.99 €
 • PDX Pipedream masturbátor vagína a anál
  PDX Pipedream masturbátor vagína a anál

  Masturbátor PDX značky Pipedream. Dva dokonalé otvory v jednom sú perfektnou pomôckou na masturbáciu vášho penisu. Masturbátor je veľmi flexibilný.Pomôcka je ľahká a dokonale padne do jednej ruky. Na stoporený penis a vstup masturbátora použite lubrikačný gél na vodnej báze. Užite si dokonalé výstupky vo vnútri vagíny aj análu. Tlak v masturbátore regulujte stlačením v ruke.Materiál: TPRTPR - thermoplastic rubber, termoplastická guma (recyklovateľný materiál, pevný a pružný materiál s odolnosťou voči roztrhnutiu).Rozmery: celková dĺžka: 14 cm šírka: 4,7 cm vsunutá hĺbka vagíny: 10,2 cm vsunutá dĺžka análu: 11,4 cm vnútorný priemer: cca 2 cm (veľmi pružný)Obsah balenia: masturbátor vagína a análÚdržba: masturbátor pred a po použití opláchnite a vypláchnite prúdom vody. Môžete použiť jemné mydlo. Utrite do sucha a ošetrite dezinfekčným prípravkom určeným na erotické..

  32.49 €


© 2023 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt