Informácie o prudukte:
Kategória: Detský nábytok
Dodavateľ:4HOME
Cena:18.99 €
Keter Detský stôl modrá, 64 x 64 x 48 cm 3,5 (70%) 29 x hodnotené

Tento praktický stolík sa bude hodiť do každej izbičky. Vďaka svojej ľahkej konštrukcii môže byť ľahko prenesený do záhrady alebo na balkón. Ergonomický tvar je veľmi vhodný aj pre malé deti.


 • New Baby Jedálenská Stolička Minty Fox
  New Baby Jedálenská Stolička Minty Fox

  Luxusná detská jedálenská stolička je veľmi pohodlná a spája bezpečie, praktické využitie a vysokú variabilitu. Umožňuje nastavenie do 7 polôh. Poťah stoličky, vyrobený z vysoko kvalitnej ekokože, je mäkký aj príjemný na dotyk a potlačený krásnym vzorom. 5-bodové bezpečnostné pásy sú vybavené chráničmi, ktoré zaisťujú komfort vášho dieťaťa.Doplnená odnímateľnou, nastaviteľnou dvojdielnou táckou. Kolieska s brzdou a protišmykové nožičky zaisťujú ľahké premiestňovanie a zároveň stabilitu. Súčasťou balenia je vložka pre menšie deti. Stolička sa veľmi jednoducho skladá a nastavuje. Sklopená stolička umožňuje polosed/ľah.Určená pre deti,..

  96.49 €
 • Playtech Detské kresielko Macko, 50 x 50 x 58 cm
  Playtech Detské kresielko Macko, 50 x 50 x 58 cm

  Kúpte svojim deťom do izbičky toto nádherné plyšové kresielko v tvare medvedíka. Sedátko má priamo na brušku a labky poslúžia ako operadlá na..

  38.99 €
 • Jedálenská stolička NEW BABY Gray Star - ekokoža
  Jedálenská stolička NEW BABY Gray Star - ekokoža

  Luxusná detská jedálenská stolička je veľmi pohodlná a spája bezpečie, praktické využitie a vysokú variabilitu. Umožňuje nastavenie do 7 polôh. Poťah stoličky, vyrobený z vysoko kvalitnej ekokože, je mäkký aj príjemný na dotyk a potlačený krásnym vzorom. 5-bodové bezpečnostné pásy sú vybavené chráničmi, ktoré zaisťujú komfort vášho dieťaťa.Doplnená odnímateľnou, nastaviteľnou dvojdielnou táckou. Kolieska s brzdou a protišmykové nožičky zaisťujú ľahké premiestňovanie a zároveň stabilitu.Stolička sa veľmi jednoducho skladá a nastavuje. Určená pre deti,..

  99.99 €
 • Keter Detská stolička zelená, 43 x 39 x 53 cm
  Keter Detská stolička zelená, 43 x 39 x 53 cm

  Veselá farebná stolička bola navrhnutá s ohľadom na vysoký komfort detí pri sedení. Má..

  8.49 €
 • Tempo Kondela, s.r.o. Dětský set 12, modrázelenábílá, BALTO
  Tempo Kondela, s.r.o. Dětský set 12, modrázelenábílá, BALTO

  Kúpte svojim deťom tento stolček s dvoma stoličkami, kde si môžu hrať, kresliť alebo sa pohodlne najesť. Pracovná plocha stolčeka má obrázok písmen veľkj abecedy. Dodávame v demonte. Rozmery: stôl (šxhxv) 51,5 x 51,5 x 44 cm stoličky (šxhxv) 30 x 28 x 46 cm výška sedu 28 cm hĺbka sedu 28 cm šírka sedu 28..

  58.49 €
 • Dverná zarážka Hatu Tiger 1 kg, 14 x 10 x 19 cm
  Dverná zarážka Hatu Tiger 1 kg, 14 x 10 x 19 cm

  Táto roztomilá textilná zarážka zaistí vaše dvere pred zatvorením...

  6.49 €
 • Keter Detská stolička ružová, 43 x 39 x 53 cm
  Keter Detská stolička ružová, 43 x 39 x 53 cm

  Veselá farebná stolička bola navrhnutá s ohľadom na vysoký komfort detí pri sedení. Má..

  8.49 €
 • New Baby Detská sada stolčeka a stoličiek 3 ks, farebná
  New Baby Detská sada stolčeka a stoličiek 3 ks, farebná

  Kúpte svojim deťom tento veselý farebný stolček s dvoma stoličkami. Stolček má vyberateľnú pracovnú dosku, z jednej strany je povrch pripravený pre stavbu kociek stavebnice Lego Klasik i Lego Duplo, z druhej strany má plochu vhodnú pre kreslenie a písanie. Zložením dosky vzniká úložný priestor, ktorý môžete využiť na písacie potreby alebo hračky. Po odstránení hornej dosky možno do priestoru naliať trošku vody a dieťa si naplno užije svoje obľúbené vodné radovánky alebo možno v tomto priestore vytvoriť mini pieskovisko. Nábytok je určený na vnútorné i vonkajšie použitie. Technické parametre: rozmery stola - 51 x 51 x 46..

  76.99 €
 • Detská sada stolček a dve stoličky NEW BABY ružová
  Detská sada stolček a dve stoličky NEW BABY ružová

  Kúpte svojim deťom tento veselý farebný stolček s dvoma stoličkami. Stolček má vyberateľnú pracovnú dosku, z jednej strany je povrch pripravený pre stavbu kociek stavebnice Lego Klasik i Lego Duplo, z druhej strany má plochu vhodnú pre kreslenie a písanie. Zložením dosky vzniká úložný priestor, ktorý môžete využiť na písacie potreby alebo hračky. Po odstránení hornej dosky možno do priestoru naliať trošku vody a dieťa si naplno užije svoje obľúbené vodné radovánky alebo možno v tomto priestore vytvoriť mini pieskovisko.Nábytok je určený na vnútorné i vonkajšie použitie.Technické parametre: stôl 51 x 51 x 46..

  72.49 €


© 2022 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt