Informácie o prudukte:
Kategória: Bytové doplnky a dekorácie
Dodavateľ:4HOME
Cena:48.99 €
KETER COMFY úložný box - 270L, 17202623 4 (80%) 31 x hodnotené

Tento box sa stane nepostrádateľným pomocníkom vo vašej záhrade, v pergole alebo pivnici. Je vhodný na uskladnenie polstrov, záhradného náradia alebo hračiek. Je vybavený úchytmi pre ľahšie presúvanie.Box je vodeodolný, nie však vodotesný. Nemal by sa používať v zimnom období, plast môže v mrazoch skrehnúť a tým sa poškodiť.


 • KIS Bi Box S - bíly 11l 008452WHWHTR
  KIS Bi Box S - bíly 11l 008452WHWHTR

  Unikátny koncept farebného plastu zvyšuje jeho atraktivitu. Plastové boxy a organizéry sa hodia ako do dielne, tak i ďalších priestorov, kde potrebujete ukladať náradie, nástroje a materiál pre domáce a hobby použitie. Výhodou úložného boxu KIS je transparentnosť, kedy vidíte obsah vo vnútri boxu, bez nutnosti jeho otvorenia. V prípade potreby je možné viac boxov stohovať na seba a šetriť tým miesto. Jednoducho sa prenáša vďaka postranným držadlám. Dodávaný spolu..

  8.99 €
 • Curver Úložný box Essentials s vekom 45 l, číra
  Curver Úložný box Essentials s vekom 45 l, číra

  Tento praktický úložný box, vyrobený z kvalitného plastu, bude praktickým doplnkom každej domácnosti. Hodí sa pre uskladnenie potravín, oblečenia, detských hračiek, jednoducho čohokoľvek, na čo nemáte v skriniach miesto. Vďaka..

  13.99 €


© 2021 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt